SolCenter OÜ
Registrisse kantud 14766987SolCenter OÜ (registrikood 14766987) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hariduse tugiteenused (EMTAK 85691). 2025. aasta müügitulu oli 51 274 eurot ja puhaskasum -270 eurot, bilansimaht 2 897 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Yaroslav Malymon. Juhatuse liige on Yaroslav Malymon. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.07.2019 (7 a 2 k) · Narva mnt 7-634, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hariduse tugiteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,5 % | 2024: -11,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,5 % | 2024: -399,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,8 % | 2024: 91,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,9 | 2024: 11,5 |
| Müügitulu kasv | −47,6 % | 2024: −18,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −19,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 51 274 | 97 774 | 119 899 | 175 492 | 182 563 | 151 191 |
| Puhaskasum | -270 | -11 355 | -11 006 | 5 099 | 10 963 | 21 642 |
| Käibevara | 2 897 | 3 113 | 14 198 | 25 204 | 38 759 | 34 811 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 897 | 3 113 | 14 198 | 25 204 | 38 759 | 34 811 |
| Kohustised kokku | 324 | 270 | – | 0 | 12 654 | 10 669 |
| Omakapital | 2 573 | 2 843 | 14 198 | 25 204 | 26 105 | 24 142 |
| Kasumimarginaal | -0,5 % | -11,6 % | -9,2 % | 2,9 % | 6,0 % | 14,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 897 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 324 € · 11,2 %
- Omakapital 2 573 € · 88,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2022 | 1 501 € | 210 € | 0 € | 0 |
III kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 500 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 70 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 14,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50124263 / 4
-
04.05.2023Muutmiskanne Ä 50124263 / 3
-
20.03.2020Muutmiskanne Ä 50124263 / 2
-
13.03.2020Muutmiskanne Ä 50124263 / M1
-
23.07.2019Esmakanne Ä 50124263
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Väikeettevõtja |