Blinksy OÜ
Registrisse kantud 14771132Blinksy OÜ (registrikood 14771132) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2024. aasta müügitulu oli 4 814 125 eurot ja puhaskasum 471 605 eurot, bilansimaht 1 431 325 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ati Põldkivi. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Ati Põldkivi. Maksuvõlg on 12 106,74 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.07.2019 (7 a 2 k) · Tulika tn 66, Tallinn, 13426
Registriandmed KMKR EE102180857 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102180857
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 9,8 % | 2023: 4,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,9 % | 2023: 33,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,3 % | 2023: 94,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,6 | 2023: 14,4 |
| Müügitulu kasv | −26,6 % | 2023: −17,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 814 125 | 6 554 699 | 7 950 529 | 4 578 022 | 210 674 |
| Puhaskasum | 471 605 | 317 422 | 395 426 | 314 505 | 6 874 |
| Käibevara | 1 313 326 | 884 169 | 793 859 | 436 379 | 22 369 |
| Põhivara | 117 999 | 133 975 | 17 914 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 431 325 | 1 018 144 | 811 773 | 436 379 | 22 369 |
| Kohustised kokku | 153 469 | 61 193 | 142 244 | 112 500 | 12 995 |
| Omakapital | 1 277 856 | 956 951 | 669 529 | 323 879 | 9 374 |
| Kasumimarginaal | 9,8 % | 4,8 % | 5,0 % | 6,9 % | 3,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 313 326 € · 91,8 %
- Põhivara 117 999 € · 8,2 %
- Lühiajalised kohustised 153 469 € · 10,7 %
- Omakapital 1 277 856 € · 89,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 322 € | 5 262 € | 1 275 589 € | 4 |
| II kv 2026 | 5 538 € | 5 262 € | 1 331 535 € | 4 |
| I kv 2026 | 81 385 € | 5 280 € | 3 305 243 € | 4 |
| IV kv 2025 | 8 203 € | 5 316 € | 2 021 246 € | 4 |
| III kv 2025 | 12 081 € | 5 316 € | 686 612 € | 4 |
| II kv 2025 | 6 342 € | 5 316 € | 448 822 € | 4 |
| I kv 2025 | 26 012 € | 5 229 € | 746 538 € | 4 |
| IV kv 2024 | 7 927 € | 6 158 € | 592 088 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 107 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 754 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 158,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 425 196 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 843 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 12 106,74 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ati Põldkivi
- G.P. Särts OÜ Osanik
- XOEE OÜ Tegelik kasusaaja
- Webcloud OÜ Osanik
- TITANMOUNT OÜ Juhatuse liige
- SUPERSETS BRAND OÜ Osanik
- HSTLE OÜ Juhatuse liige
- Ecom Guys OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Ecom Guys OÜ | 33,33 % | 100 € | 09.07.2024 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Ecom Guys OÜ 33,33 %
Skeem
LEI 9845009E6EA2CGD9DE90
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 12106.74 €
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50124704 / 3
-
18.11.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50124704 / 2
-
29.07.2019Esmakanne Ä 50124704
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 19.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |