Dev Interstate OÜ
Registrisse kantud 14779458Dev Interstate OÜ (registrikood 14779458) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Saha küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 31 437 eurot ja puhaskasum -33 310 eurot, bilansimaht 8 072 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Janis Kummits. Juhatuse liige on Janis Kummits. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.08.2019 (7 a 2 k) · Väike-Nurme tee 4, Saha küla, 74209
Registriandmed KMKR EE102271672 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102271672
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -106,0 % | 2023: -22,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -427,1 % | 2023: -32,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 2023: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 29,7 | 2023: 124,8 |
| Müügitulu kasv | −48,4 % | 2023: −23,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 437 | 60 949 | 80 073 | 47 128 | 75 901 |
| Puhaskasum | -33 310 | -13 448 | 8 188 | -1 571 | 45 440 |
| Käibevara | 8 072 | 41 441 | 54 879 | 46 690 | 68 762 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 072 | 41 441 | 54 879 | 46 690 | 68 762 |
| Kohustised kokku | 272 | 332 | 322 | 322 | 20 822 |
| Omakapital | 7 800 | 41 109 | 54 557 | 46 368 | 47 940 |
| Kasumimarginaal | -106,0 % | -22,1 % | 10,2 % | -3,3 % | 59,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 072 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 272 € · 3,4 %
- Omakapital 7 800 € · 96,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 29,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 23 763 € | 0 |
| II kv 2026 | 104 € | 0 € | 24 894 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 22 981 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 21 491 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 17 984 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 22 295 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 14 517 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 11 182 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 921 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVäike-Nurme tee 4, Saha küla, 74209
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50125599 / 4
-
19.04.2021Muutmiskanne Ä 50125599 / 3
-
15.10.2020Muutmiskanne Ä 50125599 / 2
-
12.08.2019Esmakanne Ä 50125599
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 15.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 20.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 04.05.2021 | Mikroettevõtja |