OÜ CeLT Con
Registrisse kantud 14780786OÜ CeLT Con (registrikood 14780786) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Intsu küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2024. aasta müügitulu oli 133 828 eurot ja puhaskasum 7 618 eurot, bilansimaht 23 961 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mihkel Puda. Juhatuse liige on Mihkel Puda. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.08.2019 (7 a 2 k) · Kondi tee 9, Intsu küla, 69611
Registriandmed KMKR EE102782488 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102782488
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 100,0 % | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,8 % | 2023: – |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 133 828 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 7 618 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 23 961 | 0 | – | – | – |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 961 | 0 | – | – | – |
| Kohustised kokku | 16 343 | – | – | – | – |
| Omakapital | 7 618 | 0 | – | – | – |
| Kasumimarginaal | 5,7 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 961 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 16 343 € · 68,2 %
- Omakapital 7 618 € · 31,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 68,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 7 403 € | 8 535 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 20 490 € | 22 650 € | 60 648 € | 2 |
| IV kv 2025 | 26 822 € | 29 202 € | 226 196 € | 12 |
| III kv 2025 | 27 012 € | 29 272 € | 273 041 € | 10 |
| II kv 2025 | 22 635 € | 24 293 € | 247 371 € | 11 |
| I kv 2025 | 13 869 € | 14 793 € | 182 163 € | 9 |
| IV kv 2024 | 4 169 € | 4 474 € | 85 673 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mihkel Puda
- Celt M.P. OÜ Tegelik kasusaaja
- Tallpennid OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKondi tee 9, Intsu küla, 69611
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50125103 / 2
-
13.08.2019Esmakanne Ä 50125103
-
02.08.2019Esmakanne Ä 50125103 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 11.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 17.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Mikroettevõtja |