Hamoru OÜ
Registrisse kantud 14781596Hamoru OÜ (registrikood 14781596) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 111 724 eurot ja puhaskasum 21 947 eurot, bilansimaht 40 443 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hanna Liis Laanvee. Juhatuse liige on Hanna Liis Laanvee. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.08.2019 (7 a 2 k) · Kadaka tee 191b, Tallinn, 12620
Registriandmed KMKR EE102314762 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102314762
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,6 % | 2024: 37,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 70,2 % | 2024: 77,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,3 % | 2024: 86,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 6,9 |
| Müügitulu kasv | −3,6 % | 2024: −0,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 111 724 | 115 847 | 115 883 | 62 905 | 55 915 | 60 975 |
| Puhaskasum | 21 947 | 43 811 | 50 499 | 2 069 | 7 605 | 6 875 |
| Käibevara | 39 091 | 59 323 | 55 841 | 12 431 | 17 723 | 7 859 |
| Põhivara | 1 352 | 5 632 | 5 089 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 40 443 | 64 955 | 60 930 | 12 431 | 17 723 | 7 859 |
| Kohustised kokku | 9 182 | 8 640 | 7 917 | 5 067 | 3 243 | 984 |
| Omakapital | 31 261 | 56 315 | 53 013 | 7 364 | 14 480 | 6 875 |
| Kasumimarginaal | 19,6 % | 37,8 % | 43,6 % | 3,3 % | 13,6 % | 11,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 091 € · 96,7 %
- Põhivara 1 352 € · 3,3 %
- Lühiajalised kohustised 9 182 € · 22,7 %
- Omakapital 31 261 € · 77,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 652 € | 5 776 € | 27 890 € | 1 |
| II kv 2026 | 13 938 € | 6 462 € | 26 763 € | 1 |
| I kv 2026 | 14 546 € | 6 561 € | 28 768 € | 1 |
| IV kv 2025 | 15 201 € | 7 339 € | 26 660 € | 1 |
| III kv 2025 | 15 986 € | 7 099 € | 29 078 € | 1 |
| II kv 2025 | 16 750 € | 6 424 € | 27 342 € | 1 |
| I kv 2025 | 12 902 € | 6 207 € | 28 706 € | 1 |
| IV kv 2024 | 14 091 € | 5 512 € | 30 738 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 884 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 925 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 41,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 297 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 703 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hanna Liis Laanvee
- Senelium OÜ Tegelik kasusaaja
- Harku vald, Tiskre küla, Tõrvalille tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50125602 / 5
-
21.02.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50125602 / 4
-
11.01.2022Muutmiskanne Ä 50125602 / 3
-
22.08.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50125602 / 2
-
14.08.2019Esmakanne Ä 50125602
-
12.08.2019Esmakanne Ä 50125602 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.03.2021 | Väikeettevõtja |