ConfigLab OÜ
Registrisse kantud 14783495ConfigLab OÜ (registrikood 14783495) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 28 677 eurot ja puhaskasum -5 816 eurot, bilansimaht 283 225 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Edwin Santiago Hernandez Gomez. Juhatuse liige on Edwin Santiago Hernandez Gomez. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.08.2019 (7 a 2 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102182732 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102182732
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -20,3 % | 2024: 507,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,1 % | 2024: 48,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 94 408,3 | 2024: 1 067,6 |
| Müügitulu kasv | +4,9 % | 2024: −5,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 677 | 27 337 | 28 790 | 37 362 | 37 085 | 59 235 |
| Puhaskasum | -5 816 | 138 735 | 52 118 | 17 530 | 26 047 | 52 109 |
| Käibevara | 283 225 | 289 309 | 150 574 | 98 206 | 80 797 | 54 908 |
| Põhivara | – | – | – | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 283 225 | 289 309 | 150 574 | 98 206 | 80 797 | 54 908 |
| Kohustised kokku | 3 | 271 | 270 | 21 | 142 | 299 |
| Omakapital | 283 222 | 289 038 | 150 304 | 98 185 | 80 655 | 54 609 |
| Kasumimarginaal | -20,3 % | 507,5 % | 181,0 % | 46,9 % | 70,2 % | 88,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 283 225 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 € · 0,0 %
- Omakapital 283 222 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 94 408,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 10 881 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 4 501 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 5 112 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 672 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 7 400 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 8 405 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 6 977 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 6 417 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 627 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50126038 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50126038 / 4
-
28.04.2023Muutmiskanne Ä 50126038 / 3
-
29.08.2019Muutmiskanne Ä 50126038 / 2
-
15.08.2019Esmakanne Ä 50126038
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.04.2021 | Väikeettevõtja |