Lemonetize OÜ
Registrisse kantud 14796480Lemonetize OÜ (registrikood 14796480) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Pudisoo küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 30 221 eurot ja puhaskasum 1 096 eurot, bilansimaht 47 052 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Roberto Arias Ramos. Juhatuse liige on Roberto Arias Ramos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.09.2019 (7 a 1 k) · Männimäe/1, Pudisoo küla, 74626
Registriandmed KMKR EE102188943 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102188943
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,6 % | 2024: -38,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,3 % | 2024: -56,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 405,0 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −55,3 % | 2024: −69,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −24,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 221 | 67 544 | 221 139 | 458 719 | 540 833 | 124 318 |
| Puhaskasum | 1 096 | -26 097 | -2 506 | 37 218 | 23 410 | 11 340 |
| Käibevara | 37 258 | 35 407 | 69 622 | 72 781 | 77 032 | 22 232 |
| Põhivara | 9 794 | 10 457 | 2 422 | 1 687 | 1 029 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 47 052 | 45 864 | 72 044 | 74 468 | 78 061 | 22 232 |
| Kohustised kokku | 92 | 0 | 82 | 0 | 40 811 | 8 392 |
| Omakapital | 46 960 | 45 864 | 71 962 | 74 468 | 37 250 | 13 840 |
| Kasumimarginaal | 3,6 % | -38,6 % | -1,1 % | 8,1 % | 4,3 % | 9,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 258 € · 79,2 %
- Põhivara 9 794 € · 20,8 %
- Lühiajalised kohustised 92 € · 0,2 %
- Omakapital 46 960 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 405,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 25 722 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 18 227 € | 0 |
| I kv 2026 | 116 € | 0 € | 16 971 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 10 083 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 15 687 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 15 109 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 24 877 € | 0 |
| IV kv 2024 | 225 € | 0 € | 31 212 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 574 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50127437 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50127437 / 3
-
20.07.2021Muutmiskanne Ä 50127437 / 2
-
04.09.2019Esmakanne Ä 50127437
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Mikroettevõtja |