Päikesevitamiini OÜ
Registrisse kantud 14797019Päikesevitamiini OÜ (registrikood 14797019) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude toidukaupade jaemüük (EMTAK 47271). 2025. aasta müügitulu oli 347 314 eurot ja puhaskasum 540 eurot, bilansimaht 203 098 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Saal. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Marek Saal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.09.2019 (7 a 1 k) · Pärnu mnt 28, Tallinn, 10141
Registriandmed KMKR EE102186521 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102186521
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude toidukaupade jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: 0,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,1 % | 2024: 27,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,3 % | 2024: 10,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +26,3 % | 2024: +21,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +28,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 347 314 | 275 032 | 225 861 | 205 716 | 148 165 | 98 765 |
| Puhaskasum | 540 | 2 226 | 5 472 | 12 944 | 16 605 | 5 730 |
| Käibevara | 53 354 | 56 629 | 46 510 | 33 505 | 43 198 | 16 829 |
| Põhivara | 149 744 | 18 779 | 27 814 | 36 849 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 203 098 | 75 408 | 74 324 | 70 354 | 43 198 | 16 829 |
| Kohustised kokku | 196 462 | 67 312 | 56 859 | 48 986 | 22 681 | 8 917 |
| Omakapital | 6 636 | 8 096 | 17 465 | 21 368 | 20 517 | 7 912 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 0,8 % | 2,4 % | 6,3 % | 11,2 % | 5,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 53 354 € · 26,3 %
- Põhivara 149 744 € · 73,7 %
- Lühiajalised kohustised 50 539 € · 24,9 %
- Pikaajalised kohustised 145 923 € · 71,8 %
- Omakapital 6 636 € · 3,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 132 € | 52 875 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 661 € | 132 € | 61 318 € | 0 |
| I kv 2026 | 560 € | 132 € | 60 993 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 234 € | 132 € | 84 695 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 304 € | 132 € | 83 040 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 230 € | 132 € | 102 457 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 131 € | 75 036 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 923 € | 346 € | 89 035 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 44 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 17 625 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Saal
- OÜ Müügipartner Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Tervisekirjastus OÜ Osanik
- UÜ Villafelice Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| UÜ Villafelice | – | 140 000 € | 07.10.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.12.2025Muutmiskanne Ä 50127484 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50127484 / 4
-
22.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50127484 / 3
-
08.04.2021Muutmiskanne Ä 50127484 / 2
-
04.09.2019Esmakanne Ä 50127484
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |