Lehemesi OÜ
Registrisse kantud 14798303Lehemesi OÜ (registrikood 14798303) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Hinsa küla, tegevusala mesindus (EMTAK 01481). 2025. aasta müügitulu oli 4 377 eurot ja puhaskasum -9 621 eurot, bilansimaht 47 731 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnu Tammeleht. Juhatuse liige on Tõnu Tammeleht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.09.2019 (7 a 1 k) · Ala, Hinsa küla, 65207
Registriandmed KMKR EE102212916 · osakapital 2 800 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102212916
- Osakapital
- 2 800 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mesindus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -219,8 % | 2024: 963,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -24,1 % | 2024: 84,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,7 % | 2024: 82,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +0,6 % | 2024: −23,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 377 | 4 351 | 5 713 | 10 488 | 5 348 | 4 239 |
| Puhaskasum | -9 621 | 41 905 | 2 626 | -1 280 | -176 | 3 058 |
| Käibevara | 16 457 | 17 550 | 12 149 | 14 656 | 8 259 | 9 233 |
| Põhivara | 31 274 | 42 496 | 40 691 | 34 418 | 36 808 | 40 864 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 47 731 | 60 046 | 52 840 | 49 074 | 45 067 | 50 097 |
| Kohustised kokku | 7 797 | 10 500 | 45 199 | 44 812 | 39 525 | 44 239 |
| Omakapital | 39 934 | 49 546 | 7 641 | 4 262 | 5 542 | 5 858 |
| Kasumimarginaal | -219,8 % | 963,1 % | 46,0 % | -12,2 % | -3,3 % | 72,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 457 € · 34,5 %
- Põhivara 31 274 € · 65,5 %
- Lühiajalised kohustised 7 797 € · 16,3 %
- Omakapital 39 934 € · 83,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 € | 0 € | 5 486 € | 0 |
| II kv 2026 | 111 € | 0 € | 380 € | 0 |
| I kv 2026 | 68 € | 0 € | 565 € | 0 |
| IV kv 2025 | 588 € | 0 € | 2 230 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 011 € | 0 |
| II kv 2025 | 305 € | 0 € | 370 € | 0 |
| I kv 2025 | 62 € | 0 € | 1 085 € | 0 |
| IV kv 2024 | 98 € | 0 € | 473 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 829 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAla, Hinsa küla, 65207
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 224 | 2 111 |
| Toetused kokku | 1 224 | 2 111 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 1 224 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50127623 / 4
-
01.02.2021Muutmiskanne Ä 50127623 / 3
-
15.01.2021Muutmiskanne Ä 50127623 / M2
-
05.01.2021Muutmiskanne Ä 50127623 / 2
-
07.12.2020Muutmiskanne Ä 50127623 / M1
-
05.09.2019Esmakanne Ä 50127623
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |