Rivecon OÜ
Registrisse kantud 14800968Rivecon OÜ (registrikood 14800968) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Pukamäe küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 33 725 eurot ja puhaskasum 7 875 eurot, bilansimaht 22 179 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Teele Veiderpass. Juhatuse liige on Teele Veiderpass. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.09.2019 (7 a 1 k) · Ristiku tn 11, Pukamäe küla, 79852
Registriandmed KMKR EE102189528 · osakapital 10 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102189528
- Osakapital
- 10 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,4 % | 2024: 46,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,8 % | 2024: 98,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,1 % | 2024: 77,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,7 | 2024: 4,5 |
| Müügitulu kasv | −3,9 % | 2024: +7,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +50,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 725 | 35 080 | 32 770 | 11 700 | 15 450 | 4 370 | 2 850 |
| Puhaskasum | 7 875 | 16 161 | 17 268 | 1 991 | 4 593 | 2 496 | 297 |
| Käibevara | 22 179 | 21 186 | 17 647 | 5 487 | 10 271 | 5 648 | 3 105 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 179 | 21 186 | 17 647 | 5 487 | 10 271 | 5 648 | 3 105 |
| Kohustised kokku | 2 865 | 4 747 | 369 | 109 | 384 | 354 | 308 |
| Omakapital | 19 314 | 16 439 | 17 278 | 5 378 | 9 887 | 5 294 | 2 797 |
| Kasumimarginaal | 23,4 % | 46,1 % | 52,7 % | 17,0 % | 29,7 % | 57,1 % | 10,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 22 179 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 865 € · 12,9 %
- Omakapital 19 314 € · 87,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 728 € | 973 € | 8 500 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 125 € | 973 € | 9 380 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 872 € | 1 090 € | 11 840 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 360 € | 1 155 € | 14 820 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 388 € | 1 369 € | 4 840 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 784 € | 1 369 € | 8 575 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 747 € | 1 323 € | 6 920 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 032 € | 961 € | 11 075 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 909 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 324 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 833 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 624 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRistiku tn 11, Pukamäe küla, 79852
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.08.2025Muutmiskanne Ä 50127915 / 8
-
22.12.2023Muutmiskanne Ä 50127915 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50127915 / 6
-
25.08.2023Muutmiskanne Ä 50127915 / 5
-
21.08.2023Muutmiskanne Ä 50127915 / M1
-
27.04.2022Muutmiskanne Ä 50127915 / 4
-
12.05.2020Muutmiskanne Ä 50127915 / 3
-
28.04.2020Muutmiskanne Ä 50127915 / 2
-
10.09.2019Esmakanne Ä 50127915
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.11.2020 | Väikeettevõtja |