Ciiner OÜ
Registrisse kantud 14809053Ciiner OÜ (registrikood 14809053) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (EMTAK 7112). 2025. aasta müügitulu oli 61 963 eurot ja puhaskasum 14 946 eurot, bilansimaht 58 904 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Alar Lõhmus. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Alar Lõhmus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.09.2019 (7 a 0 k) · Rägavere tee 48/1, Rakvere linn, 44312
Registriandmed KMKR EE102792957 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102792957
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 24,1 % | 2024: 3,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 96,8 % | 2024: 289,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,2 % | 2024: 7,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +30,4 % | 2024: +95,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 963 | 47 500 | 24 300 | 24 400 | 1 070 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 14 946 | 1 414 | 1 812 | -3 808 | 1 070 | – | 0 |
| Käibevara | 28 306 | 6 463 | 629 | 5 | 1 070 | – | – |
| Põhivara | 30 598 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 58 904 | 6 463 | 629 | 5 | 1 070 | – | – |
| Kohustised kokku | 43 470 | 5 975 | 1 555 | 2 743 | – | – | – |
| Omakapital | 15 434 | 488 | -926 | -2 738 | 1 070 | 0 | 0 |
| Kasumimarginaal | 24,1 % | 3,0 % | 7,5 % | -15,6 % | 100,0 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 306 € · 48,1 %
- Põhivara 30 598 € · 51,9 %
- Lühiajalised kohustised 8 008 € · 13,6 %
- Pikaajalised kohustised 35 462 € · 60,2 %
- Omakapital 15 434 € · 26,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 078 € | 4 219 € | 27 000 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 465 € | 1 918 € | 11 000 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 100 € | 1 818 € | 6 000 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 887 € | 3 480 € | 20 000 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 491 € | 4 947 € | 17 000 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 381 € | 2 420 € | 9 800 € | 1 |
| I kv 2025 | 6 973 € | 3 926 € | 15 163 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 964 € | 6 989 € | 2 000 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 359 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 406 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 37,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 000 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 704 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Alar Lõhmus
- Osaühing Rakvere Autobaas Juhatuse liige
- Sihtasutus Looduse Heaks Tegelik kasusaaja
- mittetulundusühing Ruhnu Jahtklubi Juhatuse liige
- Osaühing Raktransport Osanik
- Tureman Grupp Osaühing Osanik
- Almara Logistics Services OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| A.C.L 1Wind OÜ | 10 % | 100 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
A.C.L 1Wind OÜ 10 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50128792 / 4
-
29.03.2023Muutmiskanne Ä 50128792 / 3
-
23.09.2021Muutmiskanne Ä 50128792 / 2
-
20.09.2019Esmakanne Ä 50128792
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.05.2021 | Väikeettevõtja |