Viperal OÜ
Registrisse kantud 14813652Viperal OÜ (registrikood 14813652) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Liivamäe küla, tegevusala metallide ja metallimaakide hulgimüük (EMTAK 46821). 2025. aasta müügitulu oli 93 792 eurot ja puhaskasum -5 659 eurot, bilansimaht 89 273 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ardi Sillaorg. Juhatuse liige on Ardi Sillaorg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.09.2019 (7 a 0 k) · Vanasauna tee 46, Liivamäe küla, 74207
Registriandmed KMKR EE102193349 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102193349
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,0 % | 2024: -13,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -9,7 % | 2024: -42,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,4 % | 2024: 88,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 8,7 |
| Müügitulu kasv | −52,4 % | 2024: −12,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 93 792 | 196 896 | 223 945 | 399 487 | 484 700 | 139 463 |
| Puhaskasum | -5 659 | -26 916 | -24 014 | 57 320 | 11 167 | 46 452 |
| Käibevara | 72 231 | 70 698 | 94 714 | 162 503 | 104 587 | 65 895 |
| Põhivara | 17 042 | 1 452 | 6 502 | 10 096 | 3 569 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 89 273 | 72 150 | 101 216 | 172 599 | 108 156 | 65 895 |
| Kohustised kokku | 30 923 | 8 141 | 10 291 | 57 660 | 50 537 | 19 443 |
| Omakapital | 58 350 | 64 009 | 90 925 | 114 939 | 57 619 | 46 452 |
| Kasumimarginaal | -6,0 % | -13,7 % | -10,7 % | 14,3 % | 2,3 % | 33,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 72 231 € · 80,9 %
- Põhivara 17 042 € · 19,1 %
- Lühiajalised kohustised 30 923 € · 34,6 %
- Omakapital 58 350 € · 65,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 303 € | 327 € | 48 831 € | 1 |
| II kv 2026 | 10 945 € | 327 € | 91 726 € | 1 |
| I kv 2026 | 172 € | 0 € | 12 517 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 272 € | 305 € | 27 588 € | 1 |
| III kv 2025 | 448 € | 0 € | 12 670 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 156 € | 305 € | 22 407 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 21 916 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 683 € | 0 € | 29 003 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 101 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 109 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 5,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 277 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 210 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVanasauna tee 46, Liivamäe küla, 74207
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50129269 / 3
-
22.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50129269 / 2
-
27.09.2019Esmakanne Ä 50129269
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.12.2022 | Väikeettevõtja |