SangTech OÜ
Registrisse kantud 14814447SangTech OÜ (registrikood 14814447) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tammiste küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 14 810 eurot ja puhaskasum 3 286 eurot, bilansimaht 7 180 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Arnold Sanglepp. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Arnold Sanglepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.09.2019 (7 a 0 k) · Männimetsa tee 14, Tammiste küla, 80042
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 22,2 % | 2024: 11,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 75,5 % | 2024: 32,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,6 % | 2024: 28,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +373,0 % | 2024: +5,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 810 | 3 131 | 2 974 | 895 | 4 337 | 6 849 |
| Puhaskasum | 3 286 | 345 | 222 | -530 | -1 830 | 2 945 |
| Käibevara | 4 896 | 3 810 | 3 466 | 2 171 | 1 197 | 2 945 |
| Põhivara | 2 284 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 180 | 3 810 | 3 466 | 2 171 | 1 197 | 2 945 |
| Kohustised kokku | 2 827 | 2 743 | 2 659 | 1 586 | 82 | 0 |
| Omakapital | 4 353 | 1 067 | 807 | 585 | 1 115 | 2 945 |
| Kasumimarginaal | 22,2 % | 11,0 % | 7,5 % | -59,2 % | -42,2 % | 43,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 896 € · 68,2 %
- Põhivara 2 284 € · 31,8 %
- Lühiajalised kohustised 2 827 € · 39,4 %
- Omakapital 4 353 € · 60,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 39,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 14 610 €
-
90202 Muusikute lavaline tegevus 200 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 15 € | 0 € | 90 € | 0 |
| I kv 2023 | 127 € | 0 € | 4 911 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 118 € | 0 € | 2 214 € | 0 |
| II kv 2022 | 10 € | 0 € | 383 € | 0 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| LexyPass OÜ | 2,48 % | 62 € | 24.06.2025 | 0 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
LexyPass OÜ 2,48 %
Skeem
LEI 984500S097A45C44D044
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMännimetsa tee 14, Tammiste küla, 80042
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 9 900 | 3 850 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Ülikool · maksed 9 900 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.10.2024Muutmiskanne Ä 50129363 / 7
-
14.06.2024Muutmiskanne Ä 50129363 / 6
-
10.06.2024Osanike muutmine Ä 50129363 / M4
-
27.03.2024Muutmiskanne Ä 50129363 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50129363 / 4
-
16.04.2021Muutmiskanne Ä 50129363 / 3
-
13.04.2021Muutmiskanne Ä 50129363 / M2
-
23.03.2021Muutmiskanne Ä 50129363 / 2
-
23.03.2021Muutmiskanne Ä 50129363 / M1
-
30.09.2019Esmakanne Ä 50129363
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.09.2021 | Väikeettevõtja |