Jelson OÜ
Registrisse kantud 14816107Jelson OÜ (registrikood 14816107) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Kiili alev, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -18 419 eurot, bilansimaht 18 023 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Einar Laagriküll. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Jane Kristel-Laagriküll. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.10.2019 (7 a 0 k) · Karja tn 14, Kiili alev, 75401
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 132,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -107,0 % | 2024: 33,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 2024: 98,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 39,7 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 8 940 | 0 | 0 | 0 | 21 896 |
| Puhaskasum | -18 419 | 11 870 | -9 413 | -176 295 | 201 401 | 20 571 |
| Käibevara | 2 946 | 20 142 | 6 848 | 15 339 | 224 472 | 23 071 |
| Põhivara | 15 077 | 15 999 | 16 920 | 17 842 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 023 | 36 141 | 23 768 | 33 181 | 224 472 | 23 071 |
| Kohustised kokku | 808 | 507 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| Omakapital | 17 215 | 35 634 | 23 763 | 33 176 | 224 472 | 23 071 |
| Kasumimarginaal | – | 132,8 % | – | – | – | 93,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 946 € · 16,3 %
- Põhivara 15 077 € · 83,7 %
- Lühiajalised kohustised 808 € · 4,5 %
- Omakapital 17 215 € · 95,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 83,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2022 | 3 750 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 250 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Einar Laagriküll
- Forus Security AS Juhatuse liige
- Forus Haldus OÜ Juhatuse liige
- SUNTRAY OÜ Osanik
- Meltup Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
- Blockchain Finance Group AS Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Meltup Holdings OÜ | 33,33 % | 834 € | 11.10.2024 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Meltup Holdings OÜ 33,33 %
Skeem
LEI 984500A1C7BCF95K4D36
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKarja tn 14, Kiili alev, 75401
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50129429 / 3
-
20.06.2021Muutmiskanne Ä 50129429 / 2
-
01.10.2019Esmakanne Ä 50129429
-
30.09.2019Esmakanne Ä 50129429 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.06.2021 | Väikeettevõtja |