Oves VVS OÜ
Registrisse kantud 14817868Oves VVS OÜ (registrikood 14817868) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 58 767 eurot ja puhaskasum -1 127 eurot, bilansimaht 4 032 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ove Henriksson. Juhatuse liige on Ove Henriksson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.10.2019 (7 a 0 k) · Laki tn 30-303, Tallinn, 12915
Registriandmed KMKR EE102260638 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102260638
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,9 % | 2024: -22,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -81,9 % | 2024: -310,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,1 % | 2024: 43,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +68,9 % | 2024: −62,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 767 | 34 788 | 93 823 | 78 762 | 80 414 | 52 714 |
| Puhaskasum | -1 127 | -7 776 | -13 602 | -9 431 | 5 126 | 25 686 |
| Käibevara | 4 032 | 5 815 | 13 819 | 27 150 | 36 467 | 29 689 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 032 | 5 815 | 13 819 | 27 150 | 36 467 | 29 689 |
| Kohustised kokku | 2 656 | 3 312 | 3 540 | 3 269 | 3 155 | 1 503 |
| Omakapital | 1 376 | 2 503 | 10 279 | 23 881 | 33 312 | 28 186 |
| Kasumimarginaal | -1,9 % | -22,4 % | -14,5 % | -12,0 % | 6,4 % | 48,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 032 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 656 € · 65,9 %
- Omakapital 1 376 € · 34,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 184 € | 0 € | 10 200 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 259 € | 0 € | 10 749 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 928 € | 0 € | 9 150 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 252 € | 0 € | 12 907 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 327 € | 0 € | 22 360 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 722 € | 0 € | 12 700 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 001 € | 0 € | 12 550 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 965 € | 0 € | 11 420 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 728 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 400 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.03.2025Muutmiskanne Ä 50129732 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50129732 / 4
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50129732 / 3
-
10.10.2019Muutmiskanne Ä 50129732 / 2
-
08.10.2019Muutmiskanne Ä 50129732 / M1
-
03.10.2019Esmakanne Ä 50129732
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.08.2021 | Mikroettevõtja |