OÜ Capture
Registrisse kantud 14820190OÜ Capture (registrikood 14820190) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2025. aasta müügitulu oli 37 476 eurot ja puhaskasum 2 596 eurot, bilansimaht 18 709 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kersti Edmeades. Juhatuse liige on Kersti Edmeades. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.10.2019 (7 a 0 k) · Suur-Patarei tn 5, Tallinn, 10415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,9 % | 2024: 15,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,3 % | 2024: 72,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,4 % | 2024: 83,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,5 | 2024: 5,9 |
| Müügitulu kasv | −42,8 % | 2024: +72,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 476 | 65 534 | 38 064 | 68 241 | 49 110 | 30 438 | 22 490 |
| Puhaskasum | 2 596 | 10 376 | -11 026 | 2 087 | 533 | 2 643 | 10 526 |
| Käibevara | 18 709 | 17 265 | 8 323 | 23 819 | 21 487 | 13 493 | 10 536 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 709 | 17 265 | 8 323 | 23 819 | 21 487 | 13 493 | 10 536 |
| Kohustised kokku | 1 788 | 2 940 | 4 377 | 6 951 | 7 786 | 324 | 10 |
| Omakapital | 16 921 | 14 325 | 3 946 | 16 868 | 13 701 | 13 169 | 10 526 |
| Kasumimarginaal | 6,9 % | 15,8 % | -29,0 % | 3,1 % | 1,1 % | 8,7 % | 46,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 709 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 788 € · 9,6 %
- Omakapital 16 921 € · 90,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 2 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 646 € | 722 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 008 € | 1 105 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 973 € | 1 083 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 971 € | 1 083 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 971 € | 1 083 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2023 | 648 € | 722 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 970 € | 1 083 € | 0 € | 1 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.06.2026Muutmiskanne Ä 50129985 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50129985 / 2
-
07.10.2019Esmakanne Ä 50129985
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.04.2022 | Väikeettevõtja |