Techture OÜ
Registrisse kantud 14821315Techture OÜ (registrikood 14821315) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Iru küla, tegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). 2025. aasta müügitulu oli 871 797 eurot ja puhaskasum 40 958 eurot, bilansimaht 162 103 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Imre annilo, Indrek Viirpalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.10.2019 (7 a 0 k) · Saha-Loo tee 34, Iru küla, 74206
Registriandmed KMKR EE102196906 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102196906
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 50,6 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,9 % | 2024: 24,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +75,6 % | 2024: +63,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +95,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 871 797 | 496 595 | 303 609 | 325 180 | 215 558 | 30 931 |
| Puhaskasum | 40 958 | 230 | -32 062 | -16 002 | 68 001 | 17 256 |
| Käibevara | 149 310 | 142 767 | 87 254 | 121 275 | 93 307 | 21 854 |
| Põhivara | 12 793 | 21 191 | 73 164 | 86 959 | 14 447 | 18 059 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 162 103 | 163 958 | 160 418 | 208 234 | 107 754 | 39 913 |
| Kohustised kokku | 81 222 | 124 035 | 120 725 | 138 979 | 22 497 | 22 657 |
| Omakapital | 80 881 | 39 923 | 39 693 | 69 255 | 85 257 | 17 256 |
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 0,0 % | -10,6 % | -4,9 % | 31,5 % | 55,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 149 310 € · 92,1 %
- Põhivara 12 793 € · 7,9 %
- Lühiajalised kohustised 81 222 € · 50,1 %
- Omakapital 80 881 € · 49,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 121 527 € | 47 250 € | 537 191 € | 14 |
| II kv 2026 | 93 923 € | 41 058 € | 463 845 € | 14 |
| I kv 2026 | 65 816 € | 35 207 € | 306 610 € | 13 |
| IV kv 2025 | 48 147 € | 24 631 € | 228 847 € | 11 |
| III kv 2025 | 56 457 € | 25 512 € | 289 997 € | 13 |
| II kv 2025 | 26 768 € | 16 499 € | 173 258 € | 13 |
| I kv 2025 | 33 116 € | 11 534 € | 273 607 € | 8 |
| IV kv 2024 | 27 029 € | 6 496 € | 196 331 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 40 509 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 15 750 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 179 064 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 163 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tanel Saul
- Nordic Vitamins OÜ Tegelik kasusaaja
- Mediflow OÜ Tegelik kasusaaja
- Inventova OÜ Osanik
-
Indrek Viirpalu
- Nordic Vitamins OÜ Juhatuse liige
- Mediflow OÜ Tegelik kasusaaja
- Soojuspilt OÜ Juhatuse liige
-
Imre annilo
- Nordic Vitamins OÜ Tegelik kasusaaja
- Mediflow OÜ Tegelik kasusaaja
- Leios OÜ Juhatuse liige
- M104 OÜ Osanik
- Soojuspilt OÜ Tegelik kasusaaja
- Arendus104 OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Mediflow OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 489 809 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Mediflow OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 75,6 %
- 5. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 38,9 %
- 5. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 145 300 €
- 15. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 6 826 €
- 21. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 4,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 58 020 |
| Toetused kokku | 58 020 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 58 020 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.02.2026Muutmiskanne Ä 50129952 / 12
-
11.02.2026Muutmiskanne Ä 50129952 / M3
-
26.01.2026Muutmiskanne Ä 50129952 / 11
-
23.01.2026Osanike muutmine Ä 50129952 / M2
-
28.05.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50129952 / 10
-
22.01.2025Muutmiskanne Ä 50129952 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50129952 / 8
-
30.12.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50129952 / 7
-
04.01.2022Muutmiskanne Ä 50129952 / 6
-
06.07.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50129952 / 5
-
10.05.2021Muutmiskanne Ä 50129952 / 4
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50129952 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.07.2021 | Väikeettevõtja |