Hazelnut OÜ
Registrisse kantud 14822622Hazelnut OÜ (registrikood 14822622) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala iluhooldus ja muud iluteenused (EMTAK 9622). 2025. aasta müügitulu oli 4 106 eurot ja puhaskasum -3 723 eurot, bilansimaht 3 990 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tatjana Roosi. Juhatuse liige on Boriss Roosi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.10.2019 (7 a 0 k) · Astangu tn 54, Tallinn, 13519
Registriandmed KMKR EE102290705 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102290705
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Iluhooldus ja muud iluteenused
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -90,7 % | 2024: -6,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -9 080,5 % | 2024: -520,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,0 % | 2024: 2,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,6 | 2024: 13,3 |
| Müügitulu kasv | −16,6 % | 2024: −28,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 106 | 4 925 | 6 927 | 24 827 | 17 315 | 3 181 |
| Puhaskasum | -3 723 | -333 | -1 385 | 3 415 | -5 489 | -2 645 |
| Käibevara | 3 990 | 3 014 | 4 532 | 8 883 | 3 410 | 6 130 |
| Põhivara | – | 0 | 775 | 8 367 | 16 993 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 990 | 3 014 | 5 307 | 17 250 | 20 403 | 6 130 |
| Kohustised kokku | 3 949 | 2 950 | 5 260 | 17 219 | 20 337 | 6 075 |
| Omakapital | 41 | 64 | 47 | 31 | 66 | 55 |
| Kasumimarginaal | -90,7 % | -6,8 % | -20,0 % | 13,8 % | -31,7 % | -83,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 990 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 606 € · 15,2 %
- Pikaajalised kohustised 3 343 € · 83,8 %
- Omakapital 41 € · 1,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
9622 Iluhooldus ja muud iluteenused põhitegevus 3 256 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 451 €
-
47111 Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük 389 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 82 € | 0 € | 1 852 € | 0 |
| II kv 2026 | 155 € | 0 € | 3 620 € | 0 |
| I kv 2026 | 55 € | 0 € | 2 217 € | 0 |
| IV kv 2025 | 75 € | 0 € | 2 795 € | 0 |
| III kv 2025 | 95 € | 0 € | 2 095 € | 0 |
| II kv 2025 | 11 € | 0 € | 799 € | 0 |
| I kv 2025 | 98 € | 0 € | 1 324 € | 0 |
| IV kv 2024 | 175 € | 0 € | 1 693 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 27 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 617 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubMeie preemium klassi toidulisandid on loodud naistele, kes soovivad tunda end särava, harmoonilise ja elujõulisena. Elivaé ühendab...
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.05.2026Muutmiskanne Ä 50130240 / 6
-
21.01.2025Muutmiskanne Ä 50130240 / 4
-
21.01.2025Muutmiskanne Ä 50130240 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50130240 / 3
-
22.07.2020Muutmiskanne Ä 50130240 / 2
-
09.10.2019Esmakanne Ä 50130240
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.04.2021 | Väikeettevõtja |