Moburg Solution OÜ
Registrisse kantud 14823550Moburg Solution OÜ (registrikood 14823550) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Uuemõisa alevik, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). Ettevõtte ainuomanik on Lauri Paulus. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Lauri Paulus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.10.2019 (7 a 0 k) · Tallinna mnt 65, Uuemõisa alevik, 90401
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,2 % | 2023: -39,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,4 % | 2023: 36,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2023: 1,6 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | 0 | 1 175 | 8 075 |
| Puhaskasum | -568 | -4 571 | 7 463 | -538 | 6 694 |
| Käibevara | 30 981 | 31 549 | 26 120 | 23 656 | 24 194 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 30 981 | 31 549 | 26 120 | 23 656 | 24 194 |
| Kohustised kokku | 20 000 | 20 000 | 10 000 | 15 000 | 15 000 |
| Omakapital | 10 981 | 11 549 | 16 120 | 8 656 | 9 194 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | -45,8 % | 82,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 30 981 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 20 000 € · 64,6 %
- Omakapital 10 981 € · 35,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Paulus
- Sobrado Trade OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Gramont Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| CelebMe OÜ | 2,50 % | 69 € | 01.09.2023 | 54 108 €2025 |
| Lahhentagge OÜ | 0,05 % | 2 € | 16.08.2023 | 20 072 €2024 |
| Vaat OÜ Maksuvõlg | 0,02 % | 5 € | 13.01.2021 | 129 572 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
CelebMe OÜ 2,50 %
-
Lahhentagge OÜ 0,05 %
-
Vaat OÜ 0,02 %
Skeem
LEI 9845000UC581DBAB2A19
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTallinna mnt 65, Uuemõisa alevik, 90401
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 51. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Lääne maakond 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.10.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50130335 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50130335 / 3
-
10.11.2021Muutmiskanne Ä 50130335 / 2
-
09.10.2019Esmakanne Ä 50130335
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 15.11.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 23.04.2022 | Mikroettevõtja |