Air Performance OÜ
Registrisse kantud 14828990Air Performance OÜ (registrikood 14828990) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 1 410 eurot ja puhaskasum -155 eurot, bilansimaht 4 629 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lisann Lumet. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Lisann Lumet. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.10.2019 (7 a 0 k) · Kudu tn 6a, Tallinn, 13516
Registriandmed KMKR EE102594443 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102594443
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -11,0 % | 2023: -1 568,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -98,7 % | 2023: -1 472,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,4 % | 2023: 3,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2023: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +379,6 % | 2023: −92,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 410 | 294 | 4 026 | 1 053 | 2 234 |
| Puhaskasum | -155 | -4 610 | 2 282 | -322 | 462 |
| Käibevara | 4 629 | 9 604 | 4 922 | 2 640 | 2 962 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 629 | 9 604 | 4 922 | 2 640 | 2 962 |
| Kohustised kokku | 4 472 | 9 291 | – | – | – |
| Omakapital | 157 | 313 | 4 922 | 2 640 | 2 962 |
| Kasumimarginaal | -11,0 % | -1 568,0 % | 56,7 % | -30,6 % | 20,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 629 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 472 € · 96,6 %
- Omakapital 157 € · 3,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 158 € | 0 € | 490 € | 0 |
| III kv 2024 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 202 € | 0 € | 920 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| MUSESTUDIO OÜ | 15 % | 375 € | 05.09.2023 | 88 226 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
MUSESTUDIO OÜ 15 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKudu tn 6a, Tallinn, 13516
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50130903 / 3
-
02.05.2022Muutmiskanne Ä 50130903 / 2
-
17.10.2019Esmakanne Ä 50130903
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 28.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 18.11.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.04.2022 | Mikroettevõtja |