Tokenance OÜ
Registrisse kantud 14831911Tokenance OÜ (registrikood 14831911) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid (EMTAK 66199). 2025. aasta müügitulu oli 25 000 eurot ja puhaskasum -1 600 eurot, bilansimaht 79 195 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Fulvio Mauro Massimo Magni. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.10.2019 (6 a 11 k) · Valge tn 13, Tallinn, 11415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,4 % | 2024: -2 144,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,5 % | 2024: -228,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,3 % | 2024: 58,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +400,0 % | 2024: −16,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 000 | 5 000 | 6 000 | 28 206 | 8 372 | – |
| Puhaskasum | -1 600 | -107 237 | -128 054 | -15 352 | 2 726 | -5 138 |
| Käibevara | 44 613 | 44 445 | 116 850 | 256 978 | 2 612 | 65 |
| Põhivara | 34 582 | 36 350 | 46 256 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 79 195 | 80 795 | 163 106 | 256 978 | 2 612 | 65 |
| Kohustised kokku | 33 850 | 33 850 | 8 924 | 274 742 | 5 024 | 5 203 |
| Omakapital | 45 345 | 46 945 | 154 182 | -17 764 | -2 412 | -5 138 |
| Kasumimarginaal | -6,4 % | -2 144,7 % | -2 134,2 % | -54,4 % | 32,6 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 44 613 € · 56,3 %
- Põhivara 34 582 € · 43,7 %
- Lühiajalised kohustised 33 850 € · 42,7 %
- Omakapital 45 345 € · 57,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2023 | 266 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 89 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Iadema Studio OÜ | 20 % | 500 € | 17.09.2026 | 32 125 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Iadema Studio OÜ 20 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.02.2024Muutmiskanne Ä 50131218 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50131218 / 7
-
11.08.2023Muutmiskanne Ä 50131218 / 6
-
09.08.2023Muutmiskanne Ä 50131218 / 5
-
01.08.2023Muutmiskanne Ä 50131218 / M1
-
28.04.2023Muutmiskanne Ä 50131218 / 4
-
10.02.2021Muutmiskanne Ä 50131218 / 3
-
25.02.2020Muutmiskanne Ä 50131218 / 2
-
22.10.2019Esmakanne Ä 50131218
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Väikeettevõtja |