OÜ Hingel
Registrisse kantud 14834714OÜ Hingel (registrikood 14834714) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tuulna küla, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 4 040 eurot ja puhaskasum 622 eurot, bilansimaht 4 212 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Annika Laats. Juhatuse liige on Annika Laats. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.10.2019 (6 a 11 k) · Ida-Epu vkt 36, Tuulna küla, 76710
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,4 % | 2024: -13,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,8 % | 2024: -9,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 86,5 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +58,9 % | 2024: −18,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 040 | 2 542 | 3 100 | 4 296 | 4 069 | 3 600 |
| Puhaskasum | 622 | -337 | -1 005 | 2 058 | 1 922 | 856 |
| Käibevara | 1 816 | 1 063 | 677 | 636 | 2 854 | 932 |
| Põhivara | 2 396 | 2 507 | 3 391 | 4 276 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 212 | 3 570 | 4 068 | 4 912 | 2 854 | 932 |
| Kohustised kokku | 21 | 0 | 161 | – | – | 76 |
| Omakapital | 4 191 | 3 570 | 3 907 | 4 912 | 2 854 | 856 |
| Kasumimarginaal | 15,4 % | -13,3 % | -32,4 % | 47,9 % | 47,2 % | 23,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 816 € · 43,1 %
- Põhivara 2 396 € · 56,9 %
- Lühiajalised kohustised 21 € · 0,5 %
- Omakapital 4 191 € · 99,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 86,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Annika Laats
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Risti Kogudus Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemIda-Epu vkt 36, Tuulna küla, 76710
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 422 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Päästeamet · maksed 450 €
- Tallinna Vangla · maksed 450 €
- Jõelähtme Vallavalitsus · maksed 350 €
- Eesti Rahva Muuseum · maksed 172 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50131550 / 4
-
27.06.2022Muutmiskanne Ä 50131550 / 3
-
08.07.2021Muutmiskanne Ä 50131550 / 2
-
28.10.2019Esmakanne Ä 50131550
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 22.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.07.2021 | Mikroettevõtja |