Simly OÜ
Registrisse kantud 14836311Simly OÜ (registrikood 14836311) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Loo alevik, tegevusala tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus (EMTAK 96101). 2025. aasta müügitulu oli 12 979 eurot ja puhaskasum 11 063 eurot, bilansimaht 20 976 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Kaljo. Juhatuse liige on Siim Kaljo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.10.2019 (6 a 11 k) · Saha tee 11, Loo alevik, 74201
Registriandmed KMKR EE102390867 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102390867
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 85,2 % | 2024: 58,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 55,1 % | 2024: 55,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,7 % | 2024: 83,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,4 | 2024: 6,2 |
| Müügitulu kasv | +50,3 % | 2024: +95,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 979 | 8 635 | 4 420 | 4 611 | 1 534 | 0 |
| Puhaskasum | 11 063 | 5 023 | 1 224 | 2 721 | 48 | 0 |
| Käibevara | 20 976 | 10 740 | 4 932 | 4 122 | 850 | – |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 976 | 10 740 | 4 932 | 4 122 | 850 | – |
| Kohustised kokku | 897 | 1 724 | 939 | 1 353 | 802 | – |
| Omakapital | 20 079 | 9 016 | 3 993 | 2 769 | 48 | 0 |
| Kasumimarginaal | 85,2 % | 58,2 % | 27,7 % | 59,0 % | 3,1 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 976 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 897 € · 4,3 %
- Omakapital 20 079 € · 95,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 377 € | 0 € | 2 256 € | 0 |
| II kv 2026 | 248 € | 0 € | 1 694 € | 0 |
| I kv 2026 | 306 € | 0 € | 1 290 € | 0 |
| IV kv 2025 | 404 € | 0 € | 1 829 € | 0 |
| III kv 2025 | 688 € | 0 € | 2 708 € | 0 |
| II kv 2025 | 636 € | 0 € | 2 218 € | 0 |
| I kv 2025 | 164 € | 0 € | 1 971 € | 0 |
| IV kv 2024 | 198 € | 0 € | 2 095 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 126 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 752 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 123,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 720 | – |
| Müük avalikule sektorile | 4 719 | 11 476 |
| Toetused kokku | 720 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Raasiku Vallavalitsus · maksed 2 270 €
- Tallinna Heleni Kool · maksed 1 652 €
- Viimsi Vallavalitsus · toetus 720 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 480 €
- Tallinna Spordikeskus · maksed 317 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50131719 / 2
-
29.10.2019Esmakanne Ä 50131719
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 07.10.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 02.06.2022 | Mikroettevõtja |