OÜ E1000
Registrisse kantud 14837090OÜ E1000 (registrikood 14837090) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Randvere küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 93 002 eurot ja puhaskasum -51 517 eurot, bilansimaht 1 705 217 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Erkki Visnapuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.10.2019 (6 a 11 k) · Veeringu tee 25, Randvere küla, 74016
Registriandmed KMKR EE102203420 · osakapital 2 700 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102203420
- Osakapital
- 2 700 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -55,4 % | 2024: -126,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,0 % | 2024: -6,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 98,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 75,9 | 2024: 62,0 |
| Müügitulu kasv | +8,8 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 93 002 | 85 493 | 0 | 0 | 4 186 | 0 | 3 643 |
| Puhaskasum | -51 517 | -108 034 | 1 990 163 | -24 | -354 | -1 167 | 3 643 |
| Käibevara | 1 150 997 | 1 332 096 | 1 895 232 | 2 122 | 2 122 | 2 476 | 3 643 |
| Põhivara | 554 220 | 478 724 | 104 479 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 705 217 | 1 810 820 | 1 999 711 | 2 122 | 2 122 | 2 476 | 3 643 |
| Kohustised kokku | 15 164 | 21 493 | 2 350 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 1 690 053 | 1 789 327 | 1 997 361 | 2 122 | 2 122 | 2 476 | 3 643 |
| Kasumimarginaal | -55,4 % | -126,4 % | – | – | -8,5 % | – | 100,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 150 997 € · 67,5 %
- Põhivara 554 220 € · 32,5 %
- Lühiajalised kohustised 15 164 € · 0,9 %
- Omakapital 1 690 053 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 75,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 91 377 €
-
77321 Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 1 625 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 111 € | 9 557 € | 27 421 € | 2 |
| II kv 2026 | 12 737 € | 10 034 € | 26 901 € | 2 |
| I kv 2026 | 19 035 € | 9 579 € | 26 541 € | 2 |
| IV kv 2025 | 7 955 € | 5 909 € | 25 191 € | 2 |
| III kv 2025 | 14 214 € | 9 128 € | 28 761 € | 2 |
| II kv 2025 | 19 443 € | 10 143 € | 20 639 € | 2 |
| I kv 2025 | 20 174 € | 10 000 € | 34 398 € | 2 |
| IV kv 2024 | 9 073 € | 9 605 € | 30 587 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 037 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 186 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 55,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 140 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 063 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Einar Visnapuu
- MTÜ A1M Sport Tegelik kasusaaja
- Võru linn, F. R. Kreutzwaldi tn 62 // 62a // Petseri tn 25 korteriühistu Juhatuse liige
- MAURAI INVEST OÜ Juhatuse liige
- Võru Õlletehas OÜ Juhatuse liige
- TAMULA INVEST OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| SoulOn Technology OÜ | 30 % | 750 € | 11.08.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
SoulOn Technology OÜ 30 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVeeringu tee 25, Randvere küla, 74016
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/526439 · alates 16.02.2026 · kuni 28.02.2027
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.11.2023Muutmiskanne Ä 50131813 / 5
-
17.11.2023Muutmiskanne Ä 50131813 / M1
-
16.11.2023Muutmiskanne Ä 50131813 / 4
-
13.11.2023Muutmiskanne Ä 50131813 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50131813 / 2
-
30.10.2019Esmakanne Ä 50131813
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.06.2020 | Mikroettevõtja |