Enrix OÜ
Registrisse kantud 14840117Enrix OÜ (registrikood 14840117) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Mooste alevik, tegevusala jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted (EMTAK 47111). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -87 eurot, bilansimaht 18 386 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eneken Priks. Juhatuse liige on Eneken Priks. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.11.2019 (6 a 11 k) · Pargi tee 8, Mooste alevik, 64616
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: 0,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,5 % | 2023: 38,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,7 % | 2023: 13,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2023: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −51,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 108 767 | 223 930 | 247 445 | 238 038 |
| Puhaskasum | -87 | 1 003 | -5 011 | 4 998 | -891 |
| Käibevara | 331 | 297 | 21 137 | 23 991 | 18 908 |
| Põhivara | 18 055 | 19 306 | 20 557 | 21 808 | 23 059 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 386 | 19 603 | 41 694 | 45 799 | 41 967 |
| Kohustised kokku | 15 874 | 17 004 | 40 098 | 39 192 | 40 358 |
| Omakapital | 2 512 | 2 599 | 1 596 | 6 607 | 1 609 |
| Kasumimarginaal | – | 0,9 % | -2,2 % | 2,0 % | -0,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 331 € · 1,8 %
- Põhivara 18 055 € · 98,2 %
- Lühiajalised kohustised 9 784 € · 53,2 %
- Pikaajalised kohustised 6 090 € · 33,1 %
- Omakapital 2 512 € · 13,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 4 € | 0 € | 18 € | 0 |
| IV kv 2023 | 778 € | 834 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 6 331 € | 3 276 € | 37 146 € | 0 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50132160 / 3
-
25.11.2019Muutmiskanne Ä 50132160 / 2
-
04.11.2019Esmakanne Ä 50132160
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 24.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.08.2021 | Väikeettevõtja |