Seamless Development OÜ
Registrisse kantud 14842754Seamless Development OÜ (registrikood 14842754) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -5 404 eurot, bilansimaht 224 264 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sverker Åke Mattias Caron. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Sverker Åke Mattias Caron. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.11.2019 (6 a 11 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
2025: aruanne esitatud, näitajad puuduvad avaandmetes
Registriandmed KMKR EE102454680 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102454680
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,4 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,4 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | 0 | 20 000 | 0 |
| Puhaskasum | – | -5 404 | 19 294 | -1 043 |
| Käibevara | – | 35 964 | 20 010 | 10 |
| Põhivara | – | 188 300 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | – | 224 264 | 20 010 | 10 |
| Kohustised kokku | – | 1 759 | 1 759 | 1 053 |
| Omakapital | – | 222 505 | 18 251 | -1 043 |
| Kasumimarginaal | – | – | 96,5 % | – |
2025: Aruanne esitatud 13.07.2026. Näitajad lisanduvad äriregistri avaandmete järgmise väljaandega (kord kuus).
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 964 € · 16,0 %
- Põhivara 188 300 € · 84,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 759 € · 0,8 %
- Omakapital 222 505 € · 99,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sverker Åke Mattias Caron
- Dripline OÜ Tegelik kasusaaja
- Soniqeflow OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Dripline OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 207 026 €2024 |
| Soniqeflow OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Dripline OÜ 100 %
-
Soniqeflow OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50132444 / 3
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50132444 / 2
-
06.11.2019Esmakanne Ä 50132444
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.07.2026 | – |
| 2024 | 12.06.2025 | – |
| 2023 | 14.08.2024 | – |
| 2022 | 09.01.2024 | – |
| 2021 | 18.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 20.10.2021 | Väikeettevõtja |