OÜ Greta
Registrisse kantud 14844434OÜ Greta (registrikood 14844434) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala reisikorraldajate tegevus (EMTAK 79121). 2025. aasta müügitulu oli 243 941 eurot ja puhaskasum 20 394 eurot, bilansimaht 122 351 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mae Merusk. Juhatuse liige on Mae Merusk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.11.2019 (6 a 11 k) · Sõbra tn 58, Tartu linn, 50106
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reisikorraldajate tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,4 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,6 % | 2024: 36,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,2 % | 2024: 28,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +49,1 % | 2024: −13,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +80,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 243 941 | 163 648 | 188 588 | 145 464 | 20 093 | 12 615 |
| Puhaskasum | 20 394 | 11 878 | 13 626 | 5 919 | 1 106 | -2 549 |
| Käibevara | 122 351 | 114 407 | 92 587 | 87 793 | 39 826 | 8 898 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 122 351 | 114 407 | 92 587 | 87 793 | 39 826 | 8 898 |
| Kohustised kokku | 69 477 | 81 927 | 71 985 | 80 818 | 38 770 | 8 947 |
| Omakapital | 52 874 | 32 480 | 20 602 | 6 975 | 1 056 | -49 |
| Kasumimarginaal | 8,4 % | 7,3 % | 7,2 % | 4,1 % | 5,5 % | -20,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 122 351 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 69 477 € · 56,8 %
- Omakapital 52 874 € · 43,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
79121 Reisikorraldajate tegevus põhitegevus 212 840 €
-
79901 Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus 30 957 €
-
58111 Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine 144 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 089 € | 1 157 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 023 € | 1 089 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 033 € | 1 064 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 027 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 034 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 946 € | 1 006 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 904 € | 963 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 363 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 386 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 742 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50132629 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50132629 / 3
-
30.01.2020Muutmiskanne Ä 50132629 / 2
-
08.11.2019Esmakanne Ä 50132629
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 07.06.2021 | Mikroettevõtja |