Trixity osaühing
Registrisse kantud 14856029Trixity osaühing (registrikood 14856029) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Lemmatsi küla, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 8559). 2025. aasta müügitulu oli 14 557 eurot ja puhaskasum 3 041 eurot, bilansimaht 2 302 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Triin Raudoja. Juhatuse liige on Triin Raudoja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.11.2019 (6 a 10 k) · Ute tn 1b, Lemmatsi küla, 61704
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,9 % | 2024: -35,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 152,2 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,8 % | 2024: -219,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,6 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +283,3 % | 2024: −78,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 557 | 3 798 | 17 836 | 19 870 | 10 197 | 14 149 |
| Puhaskasum | 3 041 | -1 350 | -93 | 2 132 | -1 796 | 9 106 |
| Käibevara | 2 302 | 476 | 547 | 10 106 | 2 810 | 11 637 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 302 | 476 | 547 | 10 106 | 2 810 | 11 637 |
| Kohustised kokku | 304 | 1 519 | 240 | 5 163 | 0 | 2 531 |
| Omakapital | 1 998 | -1 043 | 307 | 4 943 | 2 810 | 9 106 |
| Kasumimarginaal | 20,9 % | -35,5 % | -0,5 % | 10,7 % | -17,6 % | 64,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 302 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 304 € · 13,2 %
- Omakapital 1 998 € · 86,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2022 | 13 € | 14 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 12 € | 12 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 12 € | 12 € | 0 € | 0 |
IV kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Triin Raudoja
- osaühing Ettevõtlik Mõte Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Muutuste jälg Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Muutuste Akadeemia Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUte tn 1b, Lemmatsi küla, 61704
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 500 | 282 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Järvamaa · maksed 500 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50133887 / 3
-
09.04.2021Muutmiskanne Ä 50133887 / 2
-
25.11.2019Esmakanne Ä 50133887
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 09.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 02.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 06.05.2021 | Mikroettevõtja |