Odortool OÜ
Registrisse kantud 14858070Odortool OÜ (registrikood 14858070) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Nõmme küla, tegevusala saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused (EMTAK 39001). 2025. aasta müügitulu oli 207 444 eurot ja puhaskasum 40 025 eurot, bilansimaht 523 263 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Cornerstone MTÜ. Juhatuse liige on Johannes Van Dijk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.11.2019 (6 a 10 k) · Nurgakivi, Nõmme küla, 88224
Registriandmed KMKR EE102211865 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102211865
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,3 % | 2024: 16,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,8 % | 2024: 59,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,4 % | 2024: 15,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | −23,2 % | 2024: +192,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +37,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 207 444 | 270 174 | 92 255 | 70 975 | 62 351 | 42 100 |
| Puhaskasum | 40 025 | 43 969 | 26 532 | 2 476 | 8 972 | 2 501 |
| Käibevara | 18 511 | 14 331 | 15 038 | 12 028 | 4 271 | 666 |
| Põhivara | 504 752 | 476 959 | 451 718 | 452 653 | 468 978 | 480 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 523 263 | 491 290 | 466 756 | 464 681 | 473 249 | 480 666 |
| Kohustised kokku | 411 516 | 417 068 | 436 503 | 450 732 | 461 776 | 478 165 |
| Omakapital | 111 747 | 74 222 | 30 253 | 13 949 | 11 473 | 2 501 |
| Kasumimarginaal | 19,3 % | 16,3 % | 28,8 % | 3,5 % | 14,4 % | 5,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 511 € · 3,5 %
- Põhivara 504 752 € · 96,5 %
- Lühiajalised kohustised 24 573 € · 4,7 %
- Pikaajalised kohustised 386 943 € · 73,9 %
- Omakapital 111 747 € · 21,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 78,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
39001 Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused põhitegevus 207 344 €
-
01611 Taimekasvatuse abitegevused 100 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 27 740 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 56 350 € | 0 |
| I kv 2026 | 7 885 € | 0 € | 45 125 € | 0 |
| IV kv 2025 | 309 € | 0 € | 60 275 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 070 € | 0 € | 24 525 € | 0 |
| II kv 2025 | 8 528 € | 0 € | 76 605 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 428 € | 0 € | 42 285 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 48 450 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 247 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Cornerstone MTÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurgakivi, Nõmme küla, 88224
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 35,8 %
- 4. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 523 263 €
- 5. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 40 025 €
- 5. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 111 747 €
- 8. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Veevarustus ja jäätmed (EMTAK 39) 207 444 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50134120 / 6
-
05.11.2021Muutmiskanne Ä 50134120 / 5
-
12.08.2021Muutmiskanne Ä 50134120 / 4
-
10.08.2021Muutmiskanne Ä 50134120 / M1
-
28.10.2020Muutmiskanne Ä 50134120 / 3
-
13.02.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50134120 / 2
-
27.11.2019Esmakanne Ä 50134120
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.10.2021 | Väikeettevõtja |