Luste OÜ
Registrisse kantud 14859696Luste OÜ (registrikood 14859696) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala jaemüük posti või interneti teel (EMTAK 47911). 2023. aasta müügitulu oli 32 494 eurot ja puhaskasum -315 eurot, bilansimaht 10 107 eurot. Juhatuse liikmed on Hanna Veisman, Martin Veisman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.12.2019 (6 a 10 k) · Sepa tn 27, Tallinn, 11712
Registriandmed KMKR EE102531574 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102531574
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jaemüük posti või Interneti teel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 2022: 13,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,3 % | 2022: 62,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,3 % | 2022: 47,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2022: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −6,7 % | 2022: +19,8 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 494 | 34 814 | 29 070 | 10 766 |
| Puhaskasum | -315 | 4 729 | -833 | 1 226 |
| Käibevara | 10 107 | 16 172 | 3 893 | 3 751 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 107 | 16 172 | 3 893 | 3 751 |
| Kohustised kokku | 2 800 | 8 550 | 1 000 | 25 |
| Omakapital | 7 307 | 7 622 | 2 893 | 3 726 |
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 13,6 % | -2,9 % | 11,4 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 107 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 800 € · 27,7 %
- Omakapital 7 307 € · 72,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 131 € | 0 |
| II kv 2026 | 487 € | 0 € | 2 781 € | 0 |
| I kv 2026 | 851 € | 0 € | 4 216 € | 0 |
| IV kv 2025 | 17 € | 0 € | 5 062 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 113 € | 0 |
| II kv 2025 | 38 € | 0 € | 823 € | 0 |
| I kv 2025 | 697 € | 0 € | 5 177 € | 0 |
| IV kv 2024 | 40 € | 0 € | 5 811 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 44 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Martin Veisman
- Pühaste Pruulikoda OÜ Osanik Maksuvõlg
- OÜ Ruum 414 Osanik
-
Hanna Veisman
- VESTIGE VERDANT OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 194 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Tartu Kunstimuuseum · maksed 194 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50134289 / 3
-
21.05.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50134289 / 2
-
02.12.2019Esmakanne Ä 50134289
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 06.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.03.2022 | Väikeettevõtja |