RSE OÜ
Registrisse kantud 14864388RSE OÜ (registrikood 14864388) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Kopli küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 2 568 531 eurot ja puhaskasum 162 994 eurot, bilansimaht 616 419 eurot. Juhatuse liige on Ragnar Sissas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.12.2019 (6 a 10 k) · Piiri tn 11, Kopli küla, 75321
Registriandmed KMKR EE102237690 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102237690
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,3 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,5 % | 2024: 8,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,5 % | 2024: 64,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | +19,7 % | 2024: −17,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 568 531 | 2 145 899 | 2 588 801 | 1 744 285 | 1 404 874 | 1 152 838 |
| Puhaskasum | 162 994 | 24 035 | 254 755 | 69 423 | 27 089 | 89 614 |
| Käibevara | 559 038 | 380 059 | 610 022 | 334 633 | 156 094 | 168 150 |
| Põhivara | 57 381 | 61 514 | 37 391 | 64 843 | 71 026 | 6 676 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 616 419 | 441 573 | 647 413 | 399 476 | 227 120 | 174 826 |
| Kohustised kokku | 169 634 | 157 783 | 206 532 | 213 349 | 110 417 | 85 212 |
| Omakapital | 446 785 | 283 790 | 440 881 | 186 127 | 116 703 | 89 614 |
| Kasumimarginaal | 6,3 % | 1,1 % | 9,8 % | 4,0 % | 1,9 % | 7,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 559 038 € · 90,7 %
- Põhivara 57 381 € · 9,3 %
- Lühiajalised kohustised 141 875 € · 23,0 %
- Pikaajalised kohustised 27 759 € · 4,5 %
- Omakapital 446 785 € · 72,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 2 544 531 €
-
68111 Enda kinnisvara ost ja müük 24 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 124 € | 14 004 € | 13 944 € | 3 |
| II kv 2026 | 8 356 € | 7 273 € | 95 247 € | 3 |
| I kv 2026 | 0 € | 7 656 € | 219 050 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 6 467 € | 169 505 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 5 150 € | 56 905 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 7 323 € | 139 650 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 912 € | 8 945 € | 93 837 € | 2 |
| IV kv 2024 | 0 € | 6 957 € | 159 549 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 375 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 668 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 94,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 648 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 992 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPiiri tn 11, Kopli küla, 75321
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.11.2024Muutmiskanne Ä 50134792 / 6
-
19.03.2024Muutmiskanne Ä 50134792 / 5
-
11.03.2024Muutmiskanne Ä 50134792 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50134792 / 4
-
31.05.2023Muutmiskanne Ä 50134792 / 3
-
20.06.2022Muutmiskanne Ä 50134792 / 2
-
09.12.2019Esmakanne Ä 50134792
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Väikeettevõtja |