Emmo OÜ
Registrisse kantud 14865063Emmo OÜ (registrikood 14865063) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Vanamõisa küla, tegevusala mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk (EMTAK 18129). 2025. aasta müügitulu oli 227 793 eurot ja puhaskasum 4 133 eurot, bilansimaht 87 783 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Evely Paalman. Juhatuse liige on Evely Paalman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.12.2019 (6 a 10 k) · Suurevälja tee 37, Vanamõisa küla, 76506
Registriandmed KMKR EE102278594 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102278594
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,8 % | 2024: 7,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,0 % | 2024: 39,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,2 % | 2024: 50,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +1,0 % | 2024: +21,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +76,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 227 793 | 225 581 | 186 015 | 145 263 | 72 015 | 13 231 | 0 |
| Puhaskasum | 4 133 | 16 664 | 551 | 20 192 | 1 697 | 112 | 0 |
| Käibevara | 34 134 | 36 850 | 27 333 | 28 994 | 15 837 | 8 085 | 2 500 |
| Põhivara | 53 649 | 45 498 | 46 963 | 42 459 | 34 736 | 38 110 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 87 783 | 82 348 | 74 296 | 71 453 | 50 573 | 46 195 | 2 500 |
| Kohustised kokku | 41 934 | 40 632 | 49 244 | 46 952 | 46 264 | 43 583 | – |
| Omakapital | 45 849 | 41 716 | 25 052 | 24 501 | 4 309 | 2 612 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | 1,8 % | 7,4 % | 0,3 % | 13,9 % | 2,4 % | 0,8 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 134 € · 38,9 %
- Põhivara 53 649 € · 61,1 %
- Lühiajalised kohustised 26 618 € · 30,3 %
- Pikaajalised kohustised 15 316 € · 17,4 %
- Omakapital 45 849 € · 52,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 61,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 16 800 € | 8 107 € | 81 659 € | 5 |
| II kv 2026 | 13 852 € | 7 621 € | 85 417 € | 5 |
| I kv 2026 | 20 157 € | 10 103 € | 84 770 € | 5 |
| IV kv 2025 | 16 402 € | 8 919 € | 71 460 € | 6 |
| III kv 2025 | 17 831 € | 9 012 € | 63 061 € | 5 |
| II kv 2025 | 14 217 € | 6 899 € | 76 595 € | 5 |
| I kv 2025 | 11 545 € | 6 684 € | 84 894 € | 5 |
| IV kv 2024 | 13 477 € | 6 806 € | 80 498 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 600 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 702 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 27 220 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 039 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSuurevälja tee 37, Vanamõisa küla, 76506
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 275 | 4 112 |
| Müük avalikule sektorile | 11 567 | 11 833 |
| Toetused kokku | 275 | 4 112 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Tervishoiu Kõrgkool · maksed 4 228 €
- Tartu Ülikool · maksed 4 014 €
- Saue Vallavalitsus · maksed 997 €
- Tartu Kunstikool · maksed 560 €
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 559 €
- Eesti Töötukassa · toetus 275 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50134870 / 3
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50134870 / 2
-
09.12.2019Esmakanne Ä 50134870
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.09.2020 | Mikroettevõtja |