OÜ Teflon
Registrisse kantud 14867317OÜ Teflon (registrikood 14867317) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 1 200 eurot ja puhaskasum 776 eurot, bilansimaht 10 782 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kent-Marcus Pluutus. Juhatuse liige on Kent-Marcus Pluutus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.12.2019 (6 a 10 k) · Õie tn 2/1, Tallinn, 11615
Registriandmed KMKR EE102215858 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 24.11–23.11
- KMKR number
- EE102215858
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 24.11 – 23.11
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 64,7 % | 2024: 85,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,2 % | 2024: 27,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −62,4 % | 2024: −19,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +32,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 200 | 3 193 | 3 988 | 2 764 | 0 | 300 |
| Puhaskasum | 776 | 2 734 | 3 504 | 2 548 | -51 | 54 |
| Käibevara | – | – | – | – | – | – |
| Põhivara | 10 782 | 10 006 | 8 472 | 4 968 | 2 503 | 2 554 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 782 | 10 006 | 8 472 | 4 968 | 2 503 | 2 554 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 10 782 | 10 006 | 8 472 | 4 968 | 2 503 | 2 554 |
| Kasumimarginaal | 64,7 % | 85,6 % | 87,9 % | 92,2 % | – | 18,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Põhivara 10 782 € · 100,0 %
- Omakapital 10 782 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 100,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 133 € | 0 € | 606 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 46 € | 0 € | 377 € | 0 |
| IV kv 2024 | 15 € | 0 € | 175 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50135100 / 2
-
12.12.2019Esmakanne Ä 50135100
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 10.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 18.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.09.2022 | Mikroettevõtja |