Pepimaa OÜ
Registrisse kantud 14869115Pepimaa OÜ (registrikood 14869115) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Mustametsa küla, tegevusala metsavarumine (EMTAK 02201). 2025. aasta müügitulu oli 16 724 eurot ja puhaskasum 7 713 eurot, bilansimaht 83 475 eurot. Juhatuse liikmed on Peep Arold, Pille Arold. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.12.2019 (6 a 10 k) · Jalaka, Mustametsa küla, 60412
Registriandmed KMKR EE102216378 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102216378
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsavarumine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 46,1 % | 2024: 16,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,3 % | 2024: 8,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 95,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 536,3 | 2024: 12,7 |
| Müügitulu kasv | −55,9 % | 2024: +419,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 724 | 37 924 | 7 301 | 73 102 | 7 709 | 41 247 |
| Puhaskasum | 7 713 | 6 050 | -2 297 | 29 698 | 2 133 | 37 575 |
| Käibevara | 55 778 | 46 981 | 32 651 | 33 905 | 5 739 | 6 106 |
| Põhivara | 27 697 | 32 372 | 37 046 | 38 080 | 42 013 | 34 042 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 83 475 | 79 353 | 69 697 | 71 985 | 47 752 | 40 148 |
| Kohustised kokku | 104 | 3 695 | 88 | 79 | 5 544 | 73 |
| Omakapital | 83 371 | 75 658 | 69 609 | 71 906 | 42 208 | 40 075 |
| Kasumimarginaal | 46,1 % | 16,0 % | -31,5 % | 40,6 % | 27,7 % | 91,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 55 778 € · 66,8 %
- Põhivara 27 697 € · 33,2 %
- Lühiajalised kohustised 104 € · 0,1 %
- Omakapital 83 371 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 536,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02201 Metsavarumine põhitegevus 12 397 €
-
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast 4 320 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 958 € | 0 € | 25 135 € | 0 |
| II kv 2026 | 36 € | 0 € | 401 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 47 € | 0 |
| IV kv 2025 | 92 € | 0 € | 480 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 € | 0 € | 393 € | 0 |
| II kv 2025 | 56 € | 0 € | 572 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 069 € | 0 € | 43 208 € | 0 |
| IV kv 2024 | 102 € | 19 € | 745 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 986 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 378 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJalaka, Mustametsa küla, 60412
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50135276 / 3
-
18.11.2020Muutmiskanne Ä 50135276 / 2
-
16.12.2019Esmakanne Ä 50135276
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |