Atomicon OÜ
Registrisse kantud 14872241Atomicon OÜ (registrikood 14872241) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Kanepi alevik, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 61 398 eurot ja puhaskasum 31 817 eurot, bilansimaht 140 781 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Veeli Oeselg. Juhatuse liige on Veeli Oeselg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.12.2019 (6 a 9 k) · Niidu tn 2, Kanepi alevik, 63101
Registriandmed KMKR EE102569494 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102569494
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 51,8 % | 2024: 95,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,1 % | 2024: 60,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 2024: 98,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,4 | 2024: 56,0 |
| Müügitulu kasv | −31,1 % | 2024: +31,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 398 | 89 050 | 68 000 | 45 751 | 39 576 | 49 968 | 22 000 |
| Puhaskasum | 31 817 | 84 777 | 61 559 | 33 687 | 33 674 | 44 361 | 21 810 |
| Käibevara | 120 390 | 119 417 | 82 872 | 44 680 | 45 742 | 51 371 | 24 500 |
| Põhivara | 20 391 | 22 678 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 140 781 | 142 095 | 82 872 | 44 680 | 45 742 | 51 371 | 24 500 |
| Kohustised kokku | 9 001 | 2 132 | 13 600 | 1 150 | 0 | 0 | 190 |
| Omakapital | 131 780 | 139 963 | 69 272 | 43 530 | 45 742 | 51 371 | 24 310 |
| Kasumimarginaal | 51,8 % | 95,2 % | 90,5 % | 73,6 % | 85,1 % | 88,8 % | 99,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 120 390 € · 85,5 %
- Põhivara 20 391 € · 14,5 %
- Lühiajalised kohustised 9 001 € · 6,4 %
- Omakapital 131 780 € · 93,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 222 € | 257 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 312 € | 257 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 235 € | 1 243 € | 36 321 € | 1 |
| IV kv 2025 | 12 504 € | 1 200 € | 14 181 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 528 € | 1 200 € | 10 696 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 184 € | 1 200 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 121 € | 1 117 € | 28 166 € | 1 |
| IV kv 2024 | 16 741 € | 986 € | 61 220 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 74 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 86 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 115,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 165 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNiidu tn 2, Kanepi alevik, 63101
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Kanepi vald 24,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 845 | 6 255 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Majandus- ja Teeninduskolledž · maksed 845 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50135560 / 2
-
19.12.2019Esmakanne Ä 50135560
-
18.12.2019Esmakanne Ä 50135560 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 07.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.03.2020 | Väikeettevõtja |