Hakimaa Põllud UÜ
Registrisse kantud 14872809Hakimaa Põllud UÜ (registrikood 14872809) on 2019. aastal asutatud usaldusühing, asukoht Sandla küla, tegevusala köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus (EMTAK 01131). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 2 834 eurot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.12.2019 (6 a 9 k) · Kuuse, Sandla küla, 94121
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.02–31.01
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.02 – 31.01
- Õiguslik vorm
- Usaldusühing
- Tegevusala
- Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: 100,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2023: 0,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −87,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 20 | 164 | 32 | 10 |
| Puhaskasum | 0 | 20 | 164 | 32 | 10 |
| Käibevara | 2 834 | 2 834 | 2 814 | 2 650 | 2 618 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 834 | 2 834 | 2 814 | 2 650 | 2 618 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 2 834 | 2 834 | 2 814 | 2 650 | 2 618 |
| Kasumimarginaal | – | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 834 € · 100,0 %
- Omakapital 2 834 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kerli Leetsaar
- Heavy Industry Estonia OÜ Tegelik kasusaaja Pankrotis Maksuvõlg
- Aeru Arendus OÜ Juhatuse liige Pankrotis Maksuvõlg
- Diness OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- OÜ Pizzanaut Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- OÜ CAVERE ÕIGUSBÜROO Juhatuse liige
- OÜ Teenus Juhatuse liige Pankrotis Maksuvõlg
- AKG Lootsi OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- A5 Arenduse OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: Usaldusettevõtted OÜ
- OÜ Lammiku Osanik
- Vagula Põllud UÜ Osanik
- MK Saaremaa OÜ Osanik Likvideerimisel
- Tsolgo Põllud UÜ Osanik
- Saaremaa Graanul UÜ Osanik
- Hallimäe Põllud UÜ Osanik
- Tapupere Põllud UÜ Osanik
- Hooksi Põllud UÜ Osanik
-
OÜ Lähevere
- Vagula Põllud UÜ Osanik
- Vasalepa Põllud UÜ Osanik
- Tapupere Põllud UÜ Osanik
- Hooksi Põllud UÜ Osanik
- Haamaste Põllud UÜ Osanik
- Hannuste Põllud UÜ Osanik
- Tumala Põllud UÜ Osanik
- Taagepera Põllud UÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
-
Celebron Invest OÜ 100 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
02.06.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50135663 / 3
-
30.05.2025Muutmiskanne Ä 50135663 / 2
-
19.12.2019Esmakanne Ä 50135663
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | – | – |
| 2024 | 14.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.12.2021 | Väikeettevõtja |