BBest24 OÜ
Registrisse kantud 14878717BBest24 OÜ (registrikood 14878717) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 36 932 eurot ja puhaskasum -18 969 eurot, bilansimaht 10 725 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Grzegorz Sawczuk. Juhatuse liige on Grzegorz Sawczuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.01.2020 (6 a 9 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102221596 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102221596
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -51,4 % | 2024: -3,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -182,1 % | 2024: -4,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,1 % | 2024: 99,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 34,9 | 2024: 99,3 |
| Müügitulu kasv | +1,1 % | 2024: −53,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 932 | 36 537 | 78 206 | 18 183 | 22 882 | 15 376 |
| Puhaskasum | -18 969 | -1 383 | 25 274 | 2 624 | -5 909 | 6 282 |
| Käibevara | 10 725 | 29 686 | 31 074 | 5 800 | 3 177 | 7 186 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 725 | 29 686 | 31 074 | 5 800 | 3 177 | 7 186 |
| Kohustised kokku | 307 | 299 | 304 | 304 | 304 | 304 |
| Omakapital | 10 418 | 29 387 | 30 770 | 5 496 | 2 873 | 6 882 |
| Kasumimarginaal | -51,4 % | -3,8 % | 32,3 % | 14,4 % | -25,8 % | 40,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 725 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 307 € · 2,9 %
- Omakapital 10 418 € · 97,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 34,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 32 152 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 15 930 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 15 537 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 36 626 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 29 134 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 751 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 12 153 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 16 225 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 717 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50136311 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50136311 / 3
-
03.01.2022Muutmiskanne Ä 50136311 / 2
-
02.01.2020Esmakanne Ä 50136311
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 24.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Mikroettevõtja |