Gemvir OÜ
Registrisse kantud 14879639Gemvir OÜ (registrikood 14879639) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 25 032 eurot ja puhaskasum 2 147 eurot, bilansimaht 12 414 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liisi Balin. Juhatuse liige on Liisi Balin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.01.2020 (6 a 9 k) · Tallinna tn 14, Kuressaare linn, 93819
Registriandmed KMKR EE102407954 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102407954
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 2024: 21,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,8 % | 2024: 65,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,2 % | 2024: 80,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 5,0 |
| Müügitulu kasv | +6,9 % | 2024: +27,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +128,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 032 | 23 424 | 18 431 | 16 816 | 9 784 | 405 |
| Puhaskasum | 2 147 | 5 044 | 1 355 | 1 902 | 3 251 | -351 |
| Käibevara | 9 056 | 9 614 | 8 124 | 7 232 | 3 031 | 405 |
| Põhivara | 3 358 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 414 | 9 614 | 8 124 | 7 232 | 3 031 | 405 |
| Kohustised kokku | 2 576 | 1 912 | 1 966 | 2 429 | 131 | 756 |
| Omakapital | 9 838 | 7 702 | 6 158 | 4 803 | 2 900 | -351 |
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 21,5 % | 7,4 % | 11,3 % | 33,2 % | -86,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 056 € · 72,9 %
- Põhivara 3 358 € · 27,1 %
- Lühiajalised kohustised 2 576 € · 20,8 %
- Omakapital 9 838 € · 79,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 484 € | 1 455 € | 7 554 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 584 € | 1 455 € | 6 136 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 428 € | 1 474 € | 6 106 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 252 € | 1 511 € | 5 923 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 704 € | 1 511 € | 6 638 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 283 € | 1 209 € | 6 976 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 499 € | 1 099 € | 5 583 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 281 € | 1 002 € | 6 419 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 161 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 485 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 46,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 518 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 933 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.05.2024Muutmiskanne Ä 50136424 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50136424 / 3
-
29.06.2022Muutmiskanne Ä 50136424 / 2
-
03.01.2020Esmakanne Ä 50136424
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Mikroettevõtja |