Ramron OÜ
Registrisse kantud 14880814Ramron OÜ (registrikood 14880814) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Paatna küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 295 671 eurot ja puhaskasum 28 210 eurot, bilansimaht 85 215 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aivo Aru. Juhatuse liikmed on Marju Aru, Aivo Aru. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.01.2020 (6 a 9 k) · Tasase, Paatna küla, 44411
Registriandmed KMKR EE102224519 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102224519
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,5 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,3 % | 2024: 10,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,1 % | 2024: 55,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +12,1 % | 2024: +7,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 295 671 | 263 834 | 245 491 | 331 189 | 217 764 | 128 814 |
| Puhaskasum | 28 210 | 4 690 | 8 107 | 26 490 | -6 803 | 11 102 |
| Käibevara | 33 323 | 27 231 | 31 186 | 19 235 | 15 298 | 15 048 |
| Põhivara | 51 892 | 56 430 | 52 975 | 58 992 | 40 579 | 30 208 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 85 215 | 83 661 | 84 161 | 78 227 | 55 877 | 45 256 |
| Kohustised kokku | 32 287 | 37 575 | 42 765 | 44 938 | 49 078 | 34 154 |
| Omakapital | 52 928 | 46 086 | 41 396 | 33 289 | 6 799 | 11 102 |
| Kasumimarginaal | 9,5 % | 1,8 % | 3,3 % | 8,0 % | -3,1 % | 8,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 323 € · 39,1 %
- Põhivara 51 892 € · 60,9 %
- Lühiajalised kohustised 32 287 € · 37,9 %
- Omakapital 52 928 € · 62,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 858 € | 14 065 € | 3 218 € | 4 |
| II kv 2026 | 11 404 € | 11 909 € | 0 € | 4 |
| I kv 2026 | 9 772 € | 10 332 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2025 | 10 771 € | 11 123 € | 0 € | 3 |
| III kv 2025 | 9 189 € | 9 845 € | 0 € | 3 |
| II kv 2025 | 8 352 € | 8 433 € | 205 € | 4 |
| I kv 2025 | 8 492 € | 8 982 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 112 € | 8 566 € | 1 258 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 619 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 688 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 430,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 073 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 254 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marju Aru
- Marju Aru Massaažiteraapia OÜ Tegelik kasusaaja
- Rakvere linn, Parkali tn 9a korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTasase, Paatna küla, 44411
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50136550 / 4
-
22.07.2021Muutmiskanne Ä 50136550 / 3
-
09.01.2020Muutmiskanne Ä 50136550 / 2
-
06.01.2020Esmakanne Ä 50136550
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.06.2021 | Väikeettevõtja |