CENTRALSUN OÜ
Registrisse kantud 14887461CENTRALSUN OÜ (registrikood 14887461) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 393 001 eurot ja puhaskasum 10 114 eurot, bilansimaht 314 579 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Maria Valing, Tarmo Valing. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.01.2020 (6 a 9 k) · Pärnu mnt 102, Tallinn, 11312
Registriandmed KMKR EE102294235 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102294235
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,6 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,1 % | 2024: 35,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,9 % | 2024: 42,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −12,2 % | 2024: +19,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +40,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 393 001 | 447 466 | 375 308 | 236 343 | 108 915 | 71 639 |
| Puhaskasum | 10 114 | 44 456 | 20 003 | 47 115 | 4 878 | 9 246 |
| Käibevara | 215 024 | 191 998 | 161 106 | 72 538 | 47 637 | 50 562 |
| Põhivara | 99 555 | 108 734 | 116 106 | 65 366 | 48 850 | 9 272 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 314 579 | 300 732 | 277 212 | 137 904 | 96 487 | 59 834 |
| Kohustised kokku | 189 018 | 174 234 | 193 720 | 74 165 | 79 863 | 50 588 |
| Omakapital | 125 561 | 126 498 | 83 492 | 63 739 | 16 624 | 9 246 |
| Kasumimarginaal | 2,6 % | 9,9 % | 5,3 % | 19,9 % | 4,5 % | 12,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 215 024 € · 68,4 %
- Põhivara 99 555 € · 31,6 %
- Lühiajalised kohustised 146 549 € · 46,6 %
- Pikaajalised kohustised 42 469 € · 13,5 %
- Omakapital 125 561 € · 39,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 652 € | 1 337 € | 109 004 € | 1 |
| II kv 2026 | 9 423 € | 1 270 € | 133 940 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 488 € | 1 488 € | 107 759 € | 0 |
| IV kv 2025 | 12 566 € | 1 857 € | 108 387 € | 0 |
| III kv 2025 | 7 770 € | 1 857 € | 123 015 € | 0 |
| II kv 2025 | 14 450 € | 1 857 € | 134 523 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 704 € | 1 841 € | 115 840 € | 0 |
| IV kv 2024 | 16 300 € | 1 717 € | 139 320 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 884 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 446 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 335 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 857 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maria Valing
- RAWFOOD OÜ Tegelik kasusaaja
- Herbals OÜ Tegelik kasusaaja
-
Lisann Tammelaan
- RAWFOOD OÜ Tegelik kasusaaja
- TammeInvest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Tarmo Valing
- RAWFOOD OÜ Tegelik kasusaaja
- Herbals OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| RAWFOOD OÜ | 100 % | 2 600 € | 01.09.2023 | 9 520 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
RAWFOOD OÜ 100 %
Skeem
LEI 6488I3GIG48H21R52E07
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 998 |
| Toetused kokku | 998 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 998 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.08.2026Muutmiskanne Ä 50137246 / 10
-
07.07.2026Osanike muutmine Ä 50137246 / M5
-
26.02.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50137246 / 9
-
18.02.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50137246 / M4
-
17.07.2024Muutmiskanne Ä 50137246 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50137246 / 7
-
04.10.2022Muutmiskanne Ä 50137246 / 6
-
30.09.2022Muutmiskanne Ä 50137246 / M3
-
13.09.2021Muutmiskanne Ä 50137246 / 5
-
25.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50137246 / 4
-
14.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50137246 / 3
-
18.05.2020Muutmiskanne Ä 50137246 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.06.2022 | Väikeettevõtja |