PUUST OÜ
Registrisse kantud 14889425PUUST OÜ (registrikood 14889425) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Häädemeeste alevik, tegevusala puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine (EMTAK 16281). 2025. aasta müügitulu oli 5 190 eurot ja puhaskasum -2 626 eurot, bilansimaht 5 681 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Herko Leesment. Juhatuse liige on Herko Leesment. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.01.2020 (6 a 9 k) · Pärnu mnt 5, Häädemeeste alevik, 86001
Registriandmed KMKR EE102224205 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102224205
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -50,6 % | 2024: -22,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -110,5 % | 2024: -36,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,8 % | 2024: 77,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −36,6 % | 2024: −42,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 190 | 8 192 | 14 345 | 15 034 | 5 473 | 8 401 |
| Puhaskasum | -2 626 | -1 817 | 3 369 | 434 | 807 | 2 209 |
| Käibevara | 1 424 | 982 | 1 602 | 918 | 1 851 | 686 |
| Põhivara | 4 257 | 5 500 | 7 607 | 9 014 | 12 164 | 4 882 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 681 | 6 482 | 9 209 | 9 932 | 14 015 | 5 568 |
| Kohustised kokku | 3 305 | 1 480 | 104 | 4 196 | 8 713 | 3 068 |
| Omakapital | 2 376 | 5 002 | 9 105 | 5 736 | 5 302 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | -50,6 % | -22,2 % | 23,5 % | 2,9 % | 14,7 % | 26,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 424 € · 25,1 %
- Põhivara 4 257 € · 74,9 %
- Lühiajalised kohustised 3 305 € · 58,2 %
- Omakapital 2 376 € · 41,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 58,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | -1 992 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 560 € | 0 € | 7 669 € | 0 |
| I kv 2026 | 64 € | 0 € | 1 068 € | 0 |
| IV kv 2025 | 225 € | 0 € | 1 306 € | 0 |
| III kv 2025 | 290 € | 0 € | 2 399 € | 0 |
| II kv 2025 | 91 € | 0 € | 338 € | 0 |
| I kv 2025 | 45 € | 0 € | 1 192 € | 0 |
| IV kv 2024 | 549 € | 0 € | 4 440 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | -664 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Herko Leesment
- OÜ TANGELTINGEL Osanik
- Mulgi Entertainment OÜ Tegelik kasusaaja
- MULKIDE KULTUURIUJULA Juhatuse liige
- Hääd mehed OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 1 800 |
| Müük avalikule sektorile | 4 420 | 4 018 |
| Toetused kokku | 0 | 1 800 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tõrva Vallavalitsus · maksed 3 820 €
- Valga Gümnaasium · maksed 600 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50137450 / 3
-
08.07.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50137450 / 2
-
16.01.2020Esmakanne Ä 50137450
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 31.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Mikroettevõtja |