Sinilevi OÜ

Registrisse kantud 14895271
☆ Jälgi

Sinilevi OÜ (registrikood 14895271) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Saareküla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2024. aasta müügitulu oli 21 841 eurot ja puhaskasum 21 280 eurot, bilansimaht 84 738 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 23.01.2020 (6 a 8 k) · Tamme, Saareküla, 94442

Müügitulu 2024
22 tuh €
↑ +43 % vs 2023
Puhaskasum 2024
21 tuh €
↑ +478 % vs 2023
Töötajad (I kv 2026)
0
sama mis I kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2024 aruanne esitatud 13.10.2025
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
EMTAK 74991
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2024
84 738 €
↑ +34 % vs 2023
Omakapital 2024
84 648 €
↑ +34 % vs 2023

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-10k010k20k30k40k20202021202220232024

Tuletatud suhtarvud 2024

Kasumimarginaal 97,4 % 2023: -36,9 %
Omakapitali tootlus (ROE) 25,1 % 2023: -8,9 %
Omakapitali osakaal varadest 99,9 % 2023: 99,9 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 326,4 2023: 425,5
Müügitulu kasv +43,4 % 2023: −56,5 %
Näitaja, € 2024 2023 2022 2021 2020
Müügitulu 21 841 15 236 35 000 32 290 22 275
Puhaskasum 21 280 -5 625 17 877 26 641 21 975
Käibevara 29 380 28 510 19 369 19 401 14 475
Põhivara 55 358 34 925 49 625 54 425 10 000
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 84 738 63 435 68 994 73 826 24 475
Kohustised kokku 90 67 0 22 710 –
Omakapital 84 648 63 368 68 994 51 116 24 475
Kasumimarginaal 97,4 % -36,9 % 51,1 % 82,5 % 98,7 %

Bilansi struktuur 2024

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 84 738 €
  • Käibevara 29 380 € · 34,7 %
  • Põhivara 55 358 € · 65,3 %
Rahastus 84 738 €
  • Lühiajalised kohustised 90 € · 0,1 %
  • Omakapital 84 648 € · 99,9 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 326,4
Kohustised ÷ bilansimaht 0,1 %
Põhivara osakaal bilansimahust 65,3 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026
Maksud I kv 2026
16 €
↓ −52 % vs I kv

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
010203040I 22I 23II 24I 25I 26

Maksustatav käive kvartalis

0I 22I 23II 24I 25I 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
I kv 2026 16 € 0 € 0 € 0
I kv 2025 33 € 0 € 0 € 0
II kv 2024 39 € 0 € 0 € 0
I kv 2023 10 € 0 € 0 € 0
I kv 2022 10 € 0 € 0 € 0

I kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)5 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest0,0 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive–
Maksustatav käive kuus (keskmine)0 €
Hinnanguline keskmine brutopalk–

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Grete Pilvik
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 23.10.2025

Tegelikud kasusaajad

Grete Pilvik
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 22.10.2025

Osanikud

Grete Pilvik
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 03.11.2025

Isikute teised ettevõtted

Osalused teistes ettevõtetes (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Sinilevi Agro OÜ 100 % 2 500 € 02.09.2023 0 €2023

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Osalused ja nende osalused (1)

Skeem
100 %Sinilevi OÜSinilevi OÜSinilevi Agro OÜSinilevi Agro OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

LEI 984500C5ZCRF6153FB74

Tamme, Saareküla, 94442

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 2/3 esitatud, 1 esitamata
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025 · esitamata: 2025 (tähtaeg 30.06.2026)
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (1 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
0501001502002502026
Rida, € 2026
Müük avalikule sektorile 250
Toetused kokku 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Kastre Vallavalitsus · maksed 250 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 03.11.2025
    Muutmiskanne Ä 50138054 / 9
  • 31.10.2025
    Osanike muutmine Ä 50138054 / M4
  • 23.10.2025
    Muutmiskanne Ä 50138054 / 8
  • 12.01.2024
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50138054 / 7
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 50138054 / 6
  • 06.01.2023
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50138054 / 4
  • 06.01.2023
    Muutmiskanne Ä 50138054 / 5
  • 20.09.2021
    Muutmiskanne Ä 50138054 / 3
  • 30.01.2020
    Muutmiskanne Ä 50138054 / 2
  • 23.01.2020
    Esmakanne Ä 50138054
  • 23.01.2020
    Muutmiskanne Ä 50138054 / M1

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2024 13.10.2025 Mikroettevõtja
2023 19.07.2024 Mikroettevõtja
2022 06.01.2023 Mikroettevõtja
2021 03.01.2023 Mikroettevõtja
2020 20.09.2021 Mikroettevõtja