Matmarkar OÜ
Registrisse kantud 14896945Matmarkar OÜ (registrikood 14896945) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tehumardi küla, tegevusala mujal liigitamata rajatiste ehitus (EMTAK 42991). 2022. aasta müügitulu oli 219 547 eurot ja puhaskasum -10 810 eurot, bilansimaht 135 186 eurot. Juhatuse liikmed on Tea Merivald, Viljar Merivald. Maksuvõlg on 42 884,51 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.01.2020 (6 a 8 k) · Nõmmeliiva, Tehumardi küla, 93222
Registriandmed KMKR EE102445042 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102445042
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2022
| Kasumimarginaal | -4,9 % | 2021: 11,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2021: 43,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -4,8 % | 2021: 9,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2021: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +1 247,4 % | 2021: +335,6 % |
| Näitaja, € | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 219 547 | 16 294 | 3 741 |
| Puhaskasum | -10 810 | 1 885 | 2 444 |
| Käibevara | 47 439 | 6 612 | 1 481 |
| Põhivara | 87 747 | 41 247 | 6 119 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 135 186 | 47 859 | 7 600 |
| Kohustised kokku | 141 667 | 43 530 | 5 156 |
| Omakapital | -6 481 | 4 329 | 2 444 |
| Kasumimarginaal | -4,9 % | 11,6 % | 65,3 % |
Bilansi struktuur 2022
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 439 € · 35,1 %
- Põhivara 87 747 € · 64,9 %
- Lühiajalised kohustised 108 673 € · 80,4 %
- Pikaajalised kohustised 32 994 € · 24,4 %
- Omakapital -6 481 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 104,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 64,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2022
-
42991 põhitegevus 217 451 €
-
93299 Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 2 096 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 885 € | 956 € | 1 567 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 7 000 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 27 400 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 107 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 943 € | 0 |
| I kv 2025 | 298 € | 298 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 42 781 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 295 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 319 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 56,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 522 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 42 884,51 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Viljar Merivald
- OÜ Mereva Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Henclais OÜ Osanik Maksuvõlg
- OÜ Merivaldis Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNõmmeliiva, Tehumardi küla, 93222
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 26. Suurimad maksuvõlad · Saare maakond 42 885 €
- 70. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Saare maakond 1 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.06.2026Muutmiskanne Ä 50138239 / 8
-
25.06.2025Muutmiskanne Ä 50138239 / 7
-
20.06.2025Muutmiskanne Ä 50138239 / 6
-
14.11.2023Muutmiskanne Ä 50138239 / 4
-
14.11.2023Muutmiskanne Ä 50138239 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50138239 / 3
-
21.07.2023Muutmiskanne Ä 50138239 / 2
-
27.01.2020Esmakanne Ä 50138239
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2022 | 21.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.03.2022 | Väikeettevõtja |