MINT Solutions OÜ
Registrisse kantud 14906313MINT Solutions OÜ (registrikood 14906313) on 2020. aastal asutatud osaühing, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 56 331 eurot ja puhaskasum 19 576 eurot, bilansimaht 272 098 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Milan Pavlović. Juhatuse liige on Milan Pavlović. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.02.2020 (6 a 8 k) · Avenue de Toutes les Couleurs 56, 1200
Registriandmed KMKR EE102229886 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102229886
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 34,8 % | 2024: 76,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,5 % | 2024: 46,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,5 % | 2024: 96,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 28,9 | 2024: 26,3 |
| Müügitulu kasv | −61,8 % | 2024: +8,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 331 | 147 329 | 135 898 | 88 651 | 48 640 | 54 905 |
| Puhaskasum | 19 576 | 112 949 | 67 150 | 51 598 | 725 | 10 677 |
| Käibevara | 272 098 | 252 690 | 130 150 | 63 000 | 29 642 | 10 677 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 272 098 | 252 690 | 130 150 | 63 000 | 29 642 | 10 677 |
| Kohustised kokku | 9 423 | 9 591 | – | 0 | 18 240 | – |
| Omakapital | 262 675 | 243 099 | 130 150 | 63 000 | 11 402 | 10 677 |
| Kasumimarginaal | 34,8 % | 76,7 % | 49,4 % | 58,2 % | 1,5 % | 19,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 272 098 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 9 423 € · 3,5 %
- Omakapital 262 675 € · 96,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 28,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 000 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 9 000 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 6 000 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 47 331 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 50 756 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Causa OÜ
- Optigon OÜ Osanik
- Soultlyze OÜ Muu roll Maksuvõlg
- Rebelco OÜ Muu roll
- H Roark Holding OÜ Muu roll
- Failing Forward OÜ Muu roll
- Alterora OÜ Muu roll
- Cachemonet OÜ Muu roll
- Tres Commas OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAvenue de Toutes les Couleurs 56, 1200
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.09.2023Muutmiskanne Ä 50139272 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50139272 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50139272 / 3
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50139272 / 2
-
06.02.2020Esmakanne Ä 50139272
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 14.10.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.03.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 23.03.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |