OttoFocus OÜ
Registrisse kantud 14910154OttoFocus OÜ (registrikood 14910154) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Kupu küla, tegevusala muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine (EMTAK 25119). 2023. aasta müügitulu oli 1 300 eurot ja puhaskasum 995 eurot, bilansimaht 2 709 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ott Soon. Juhatuse liige on Ott Soon. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.02.2020 (6 a 8 k) · Kivimurru, Kupu küla, 74610
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 76,5 % | 2022: 76,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,7 % | 2022: 76,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | −23,3 % | 2022: +48,4 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 300 | 1 696 | 1 143 | 990 |
| Puhaskasum | 995 | 1 299 | 862 | 970 |
| Käibevara | 2 709 | 1 696 | 1 832 | 1 595 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 709 | 1 696 | 1 832 | 1 595 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – |
| Omakapital | 2 709 | 1 696 | 1 832 | 1 595 |
| Kasumimarginaal | 76,5 % | 76,6 % | 75,4 % | 98,0 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 709 € · 100,0 %
- Omakapital 2 709 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50139706 / 2
-
12.02.2020Esmakanne Ä 50139706
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 31.10.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |