Xanders OÜ
Registrisse kantud 14911745Xanders OÜ (registrikood 14911745) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 34 177 eurot ja puhaskasum -2 161 eurot, bilansimaht 88 745 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liis Laanesaar. Juhatuse liige on Liis Laanesaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.2020 (6 a 8 k) · Pille tn 9/3-53, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE102255876 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102255876
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,3 % | 2024: 35,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,2 % | 2024: 18,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,2 % | 2024: 78,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 27,6 | 2024: 10,4 |
| Müügitulu kasv | +13,0 % | 2024: −2,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 177 | 30 255 | 31 001 | 42 181 | 37 373 | 13 848 |
| Puhaskasum | -2 161 | 10 859 | 9 564 | 14 803 | 24 580 | -3 477 |
| Käibevara | 68 745 | 75 308 | 73 308 | 67 840 | 28 986 | 6 438 |
| Põhivara | 20 000 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 88 745 | 75 308 | 73 308 | 67 840 | 28 986 | 6 438 |
| Kohustised kokku | 37 077 | 16 479 | 25 338 | 29 434 | 5 383 | 7 415 |
| Omakapital | 51 668 | 58 829 | 47 970 | 38 406 | 23 603 | -977 |
| Kasumimarginaal | -6,3 % | 35,9 % | 30,9 % | 35,1 % | 65,8 % | -25,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 68 745 € · 77,5 %
- Põhivara 20 000 € · 22,5 %
- Lühiajalised kohustised 2 493 € · 2,8 %
- Pikaajalised kohustised 34 584 € · 39,0 %
- Omakapital 51 668 € · 58,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 27,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 146 € | 0 € | 6 045 € | 0 |
| II kv 2026 | 898 € | 0 € | 6 045 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 310 € | 0 € | 6 045 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 355 € | 1 110 € | 6 045 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 290 € | 1 110 € | 14 495 € | 0 |
| II kv 2025 | 770 € | 370 € | 6 711 € | 0 |
| I kv 2025 | 742 € | 0 € | 7 366 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 113 € | 0 € | 7 418 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 382 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 015 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Liis Laanesaar
- Klaar.me Services OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Wisecounting & CO OÜ Juhatuse liige
- Klaar.me Services II OÜ Osanik
- Rendixi.me OÜ Juhatuse liige
- Klaar.me Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Klaar.me Operations OÜ Osanik Likvideerimisel
- Mittetulundusühing Novum Elite Juhatuse liige
- Rendixi.me Offices OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.08.2025Muutmiskanne Ä 50139870 / M4
-
25.08.2025Muutmiskanne Ä 50139870 / M5
-
22.08.2025Muutmiskanne Ä 50139870 / M3
-
18.09.2023Muutmiskanne Ä 50139870 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50139870 / 5
-
28.03.2023Muutmiskanne Ä 50139870 / 4
-
15.04.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50139870 / 3
-
30.06.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50139870 / 2
-
13.02.2020Esmakanne Ä 50139870
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.03.2022 | Mikroettevõtja |