OÜ PharmaEleven
Registrisse kantud 14915329OÜ PharmaEleven (registrikood 14915329) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ravimite jaemüük (EMTAK 47731). 2025. aasta müügitulu oli 4 029 336 eurot ja puhaskasum -40 879 eurot, bilansimaht 841 346 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Artur Jõgi. Juhatuse liige on Artur Jõgi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.02.2020 (6 a 8 k) · Akadeemia tee 45, Tallinn, 13520
Registriandmed KMKR EE102233791 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102233791
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ravimite jaemüük
- Tegevusload
- 8 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 2024: -1,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -77,1 % | 2024: -66,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +64,8 % | 2024: +22,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 029 336 | 2 444 566 | 1 988 489 | 1 803 521 | 1 677 323 | 1 319 082 |
| Puhaskasum | -40 879 | -26 274 | -140 184 | -151 104 | -77 859 | -214 895 |
| Käibevara | 592 684 | 609 701 | 307 398 | 398 958 | 342 994 | 400 913 |
| Põhivara | 248 662 | 300 110 | 19 | 464 754 | 529 119 | 593 116 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 841 346 | 909 811 | 307 417 | 863 712 | 872 113 | 994 029 |
| Kohustised kokku | 1 490 040 | 1 517 626 | 888 958 | 1 305 069 | 1 162 367 | 1 206 424 |
| Omakapital | -648 694 | -607 815 | -581 541 | -441 357 | -290 254 | -212 395 |
| Kasumimarginaal | -1,0 % | -1,1 % | -7,0 % | -8,4 % | -4,6 % | -16,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 592 684 € · 70,4 %
- Põhivara 248 662 € · 29,6 %
- Lühiajalised kohustised 1 490 040 € · 177,1 %
- Omakapital -648 694 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 177,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 663 € | 18 940 € | 927 264 € | 15 |
| II kv 2026 | 8 627 € | 18 505 € | 998 598 € | 13 |
| I kv 2026 | 13 927 € | 20 337 € | 1 110 066 € | 13 |
| IV kv 2025 | 9 826 € | 20 767 € | 1 089 650 € | 14 |
| III kv 2025 | 9 244 € | 19 575 € | 899 094 € | 13 |
| II kv 2025 | 9 487 € | 20 542 € | 993 176 € | 11 |
| I kv 2025 | 7 733 € | 18 980 € | 1 035 538 € | 11 |
| IV kv 2024 | 4 821 € | 13 571 € | 848 406 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 221 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 313 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 149,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 309 088 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 809 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Artur Jõgi
- Tallinn, Õismäe tee 73 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinn, Akadeemia tee 26a korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ LIPRAFARM Juhatuse liige
- Hooneühistu "Mustamäe 1" Juhatuse liige
- Hooneühistu Mustamäe IC Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 27.02.2020
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (8)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISRavimiamet
-
Apteegiteenus · Üldapteek Pähklimäe tn 6a247 · alates 01.03.2010
-
Apteegiteenus · Üldapteek E. Vilde tee 75846 · alates 01.04.2020
-
Apteegiteenus · Üldapteek Kiili tn 16868 · alates 01.04.2020
-
Apteegiteenus · Üldapteek J. Sütiste tee 28448 · alates 01.07.2008
-
Rahu Apteek (üldapteek) Pähklimäe tn 6a247
-
Tammsaare Euroapteek (üldapteek) Kiili tn 16868
-
Liivaku Apteek (üldapteek) J. Sütiste tee 28448
-
Vilde Euroapteek (üldapteek) E. Vilde tee 75846
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 27. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 805 867 €
- 496. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · kogu Eesti 1 181 121 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 180 856 | 1 862 673 |
| Müük avalikule sektorile | 265 | 861 |
| Toetused kokku | 1 180 856 | 1 862 673 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervisekassa · toetus 1 180 856 €
- Tallinna Sõbrakese Lasteaed · maksed 265 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50140261 / 6
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50140261 / 5
-
05.06.2020Muutmiskanne Ä 50140261 / 4
-
27.02.2020Muutmiskanne Ä 50140261 / 3
-
26.02.2020Muutmiskanne Ä 50140261 / 2
-
18.02.2020Esmakanne Ä 50140261
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |