EstPharma OÜ

Registrisse kantud 14915921
☆ Jälgi

EstPharma OÜ (registrikood 14915921) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ravimite jaemüük (EMTAK 47731). 2025. aasta müügitulu oli 5 282 539 eurot ja puhaskasum -263 128 eurot, bilansimaht 739 853 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 19.02.2020 (6 a 7 k) · J. Smuuli tee 43, Tallinn, 11415

Müügitulu 2025
5,3 mln €
↑ +12 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-263 tuh €
↓ −426 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
24
↑ +9,1 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE102242135 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE102242135
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Ravimite jaemüük
EMTAK 47731

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
739 853 €
↓ −28 % vs 2024
Omakapital 2025
-470 604 €
↓ −127 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-1M01M2M3M4M5M6M202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -5,0 % 2024: 1,7 %
Omakapitali tootlus (ROE) – 2024: –
Omakapitali osakaal varadest -63,6 % 2024: -20,2 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 0,6 2024: 0,8
Müügitulu kasv +11,6 % 2024: +8,6 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +14,6 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020
Müügitulu 5 282 539 4 733 689 4 359 356 3 378 784 3 020 027 2 668 745
Puhaskasum -263 128 80 676 -143 437 -98 527 83 937 -132 625
Käibevara 738 382 1 026 550 739 828 677 372 474 132 661 121
Põhivara 1 471 136 682 1 227 1 772 –
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 739 853 1 026 686 740 510 678 599 475 904 661 121
Kohustised kokku 1 210 457 1 234 162 1 028 662 823 314 522 092 791 246
Omakapital -470 604 -207 476 -288 152 -144 715 -46 188 -130 125
Kasumimarginaal -5,0 % 1,7 % -3,3 % -2,9 % 2,8 % -5,0 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 739 853 €
  • Käibevara 738 382 € · 99,8 %
  • Põhivara 1 471 € · 0,2 %
Rahastus 739 853 €
  • Lühiajalised kohustised 1 210 457 € · 163,6 %
  • Omakapital -470 604 € · 0,0 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 0,6
Kohustised ÷ bilansimaht 163,6 %
Põhivara osakaal bilansimahust 0,2 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
67 411 €
↓ −1,5 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
24
2025: 17 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
025k50k75k100k125k150kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0500k1M1,5M2MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 67 411 € 61 236 € 1 647 261 € 24
II kv 2026 68 450 € 66 582 € 1 658 887 € 22
I kv 2026 77 236 € 68 171 € 1 551 696 € 23
IV kv 2025 81 747 € 68 317 € 1 463 748 € 26
III kv 2025 85 211 € 74 029 € 1 413 538 € 25
II kv 2025 69 173 € 67 734 € 1 269 727 € 25
I kv 2025 136 029 € 76 523 € 1 606 841 € 26
IV kv 2024 80 307 € 70 299 € 1 307 842 € 25

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)22 470 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)20 412 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest90,8 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive4,1 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)549 087 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 636 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Merilin Nurk-Bonde(s 1985, 40–41 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 19.02.2020

Tegelikud kasusaajad

Merilin Nurk-Bonde(s 1985, 40–41 a)
Otsene osalus · Eesti · alates 27.03.2021

Osanikud

Merilin Nurk-Bonde(s 1985, 40–41 a)
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

J. Smuuli tee 43, Tallinn, 11415
Juhata: 59.427616, 24.839338
ehitatud 2004 H Samal aadressil veel 2 ettevõtet

Tegevusload ja registreeringud (7)

Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHIS

Ravimiamet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
0500k1M1,5M2M2,5M3M20252026
Rida, € 2026 2025
Riigi ja omavalitsuste toetused 2 117 921 2 580 735
Toetused kokku 2 117 921 2 580 735

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Tervisekassa · toetus 2 117 921 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 50140336 / 4
  • 24.08.2020
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50140336 / 3
  • 16.06.2020
    Muutmiskanne Ä 50140336 / 2
  • 19.02.2020
    Esmakanne Ä 50140336

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Väikeettevõtja
2024 30.06.2025 Väikeettevõtja
2023 30.06.2024 Väikeettevõtja
2022 30.06.2023 Väikeettevõtja
2021 30.06.2022 Väikeettevõtja
2020 30.06.2021 Väikeettevõtja