Solutional OÜ
Registrisse kantud 14917587Solutional OÜ (registrikood 14917587) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 1 082 579 eurot ja puhaskasum 328 160 eurot, bilansimaht 482 583 eurot. Juhatuse liikmed on Jarmo Pertman, Kristjan Kokk, Kristo Kuiv. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.02.2020 (6 a 7 k) · Kaselaane põik 8/1, Laagri alevik, 76401
Registriandmed KMKR EE102233982 · osakapital 2 520 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102233982
- Osakapital
- 2 520 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 30,3 % | 2024: 13,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 90,7 % | 2024: 88,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,0 % | 2024: 50,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +12,1 % | 2024: +21,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +31,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 082 579 | 965 514 | 797 145 | 890 385 | 707 275 | 277 060 |
| Puhaskasum | 328 160 | 128 374 | 92 993 | 236 010 | 338 092 | 157 671 |
| Käibevara | 459 159 | 258 940 | 232 189 | 412 039 | 429 865 | 162 767 |
| Põhivara | 23 424 | 27 255 | 33 524 | 35 401 | 25 167 | 22 171 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 482 583 | 286 195 | 265 713 | 447 440 | 455 032 | 184 938 |
| Kohustised kokku | 120 632 | 141 533 | 76 653 | 99 373 | 58 364 | 24 747 |
| Omakapital | 361 951 | 144 662 | 189 060 | 348 067 | 396 668 | 160 191 |
| Kasumimarginaal | 30,3 % | 13,3 % | 11,7 % | 26,5 % | 47,8 % | 56,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 459 159 € · 95,1 %
- Põhivara 23 424 € · 4,9 %
- Lühiajalised kohustised 120 632 € · 25,0 %
- Omakapital 361 951 € · 75,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 74 052 € | 59 203 € | 112 267 € | 10 |
| II kv 2026 | 179 894 € | 58 932 € | 291 312 € | 11 |
| I kv 2026 | 119 356 € | 58 846 € | 305 936 € | 11 |
| IV kv 2025 | 103 998 € | 48 721 € | 289 358 € | 11 |
| III kv 2025 | 135 086 € | 56 921 € | 266 076 € | 9 |
| II kv 2025 | 98 254 € | 52 899 € | 272 027 € | 10 |
| I kv 2025 | 125 984 € | 68 507 € | 263 307 € | 10 |
| IV kv 2024 | 102 196 € | 61 778 € | 246 390 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 24 684 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 19 734 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 79,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 66,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 37 422 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 795 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jarmo Pertman
- JaH Fotostuudio OÜ Osanik
- BeePlus Automation OÜ Tegelik kasusaaja
- Licensify OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kristjan Kokk
- Dustronaut Studio OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kristo Kuiv
- OÜ Maloo Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Saue vald 32 816 €
- 10. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Saue vald 600 000 €
- 13. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Saue vald 30,3 %
- 17. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Saue vald 90,7 %
- 34. Suurimad juhatused · Info ja side (EMTAK 62) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 65 844 | 55 484 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Eesti Raudtee · maksed 65 844 €
Riigihanked
4 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 12.05.2026 · raamleping
-
Tervisekassa · 16.04.2024 · raamleping
-
Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · 06.02.2024 · raamleping
-
Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · 08.01.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.02.2026Muutmiskanne Ä 50140505 / 7
-
17.02.2026Muutmiskanne Ä 50140505 / M1
-
17.02.2026Muutmiskanne Ä 50140505 / M2
-
28.02.2024Muutmiskanne Ä 50140505 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50140505 / 5
-
12.10.2020Muutmiskanne Ä 50140505 / 4
-
16.07.2020Muutmiskanne Ä 50140505 / 3
-
02.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50140505 / 2
-
20.02.2020Esmakanne Ä 50140505
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.01.2021 | Väikeettevõtja |