PIPEZ OÜ
Registrisse kantud 14922335PIPEZ OÜ (registrikood 14922335) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43222). 2024. aasta müügitulu oli 102 486 eurot ja puhaskasum 75 400 eurot, bilansimaht 111 052 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Betregister OÜ. Juhatuse liige on Sten Ainen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.02.2020 (6 a 7 k) · Tartu mnt 53, Tallinn, 10115
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 73,6 % | 2023: -19,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 70,6 % | 2023: -25,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,2 % | 2023: 58,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 26,3 | 2023: 2,3 |
| Müügitulu kasv | +156,6 % | 2023: −21,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 486 | 39 940 | 51 070 | 36 925 | 19 190 |
| Puhaskasum | 75 400 | -7 869 | 17 154 | 23 992 | -1 844 |
| Käibevara | 110 749 | 53 328 | 36 979 | 17 218 | 375 |
| Põhivara | 303 | 910 | 2 516 | 5 123 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 111 052 | 54 238 | 39 495 | 22 341 | 375 |
| Kohustised kokku | 4 219 | 22 805 | 193 | 193 | 2 219 |
| Omakapital | 106 833 | 31 433 | 39 302 | 22 148 | -1 844 |
| Kasumimarginaal | 73,6 % | -19,7 % | 33,6 % | 65,0 % | -9,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 110 749 € · 99,7 %
- Põhivara 303 € · 0,3 %
- Lühiajalised kohustised 4 219 € · 3,8 %
- Omakapital 106 833 € · 96,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 26,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 769 € | 723 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 872 € | 893 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 929 € | 956 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 929 € | 956 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 929 € | 956 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 625 € | 625 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2023 | 734 € | 781 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 578 € | 578 € | 0 € | 1 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 256 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 241 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 94,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sten Ainen
- Bloodwork OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Cesare Group OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Intender Grupp OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Valge Elevant OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Ekumel Ehitus OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- M.L Marine OÜ Juhatuse liige
- Betregister OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Klaverdaja OÜ Juhatuse liige
-
Betregister OÜ
- Bloodwork OÜ Osanik Maksuvõlg
- Intender Grupp OÜ Osanik Maksuvõlg
- Ekumel Ehitus OÜ Osanik Maksuvõlg
- OÜ Nordekken Osanik Maksuvõlg
- NOBICATION OÜ Osanik
- Lahe Group OÜ Osanik Maksuvõlg
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (5)
-
Betregister OÜ 100 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.10.2025Muutmiskanne Ä 50141032 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50141032 / 3
-
04.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50141032 / 2
-
27.02.2020Esmakanne Ä 50141032
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 27.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.09.2021 | Väikeettevõtja |